XKozikX
XKozikX napisał na forum gry World of Tanks
Jaki czołg najleprzy ? M1 Abrams ,to amerykańska propaganda ,najlepszy jest AMX-56 Leclerc
XKozikX
XKozikX zadał pytanie w grze World of Tanks
Nauczę grać w zamian za czołg. Jako ,iż mam trochę czasu ,by pograć w wot-a (z zasady w weekendy) ,czy wieczorami po godzinie 18 ,mogę zaoferować naukę gry na wysokim poziomie ,oraz wytłumaczenie wszelkich aspektów związanych z grą. W zamian oczekuję chęci rozwoju ,oraz czołgu . Jako ,iż nie zamierzam poświęcać rekrutowi długich godzin (oczywiście w zależności od tego jak będzie się mu powodzić).Nie nalegam na natychmiastowe zdobycie X poziomu (mam tu na myśli 3 miesiące). Od rekruta wymagam także komunikatora Ts3 ,oraz sprawnego mikrofonu. Mój nick jest taki sam ,jak w grze ,dodam także ,że jestem doświadczonym graczem ,który gra w jednym z najlepszych klanów na serwerze EU [CARBO] . Ostatnio także próbuję sił w rozgrywkach ESL ,co pozwoliło mi zarobić parę złociszy.
XKozikX
XKozikX zadał pytanie w grze World of Tanks
Konto Jak myślicie ,ile może być warte konto z 8 X 4-5 perków ,2 IX,2 VIII premium ,13 90 i 50 100 załogi 3 perki + ? Wn8 na poziomie 1600. Chciałbym wiedzieć ,ile może być warte takie konto ,wiele osób pyta ,a ja nigdy nie potrafię odpowiedzieć .
XKozikX
XKozikX zadał pytanie w grze World of Tanks
110E5 (czy warto robić na cw?Czy lepiej odpuścić ?) Cześć. Mam w amerykańskiej lini zrobionego T29 ,i nie wiem czy warto robić E5 , u mnie w klanie na cw nie bierzemy tego pojazdu .Co o tym sądzicie? Czołg jest bardzo uniwersalny ,ale czy są traktyki ,na których ten czołg się lepiej spisuje niż inne HT/MT?