Kto pasował Geralta na rycerza? Chyba Vesemir Wiedźmin który zginąl po walce w Kaer Morhen :) z Dzikim Gonem zabił go Imlerith
Kto pasował Geralta na rycerza? Chyba Vesemir Wiedźmin który zginąl po walce w Kaer Morhen :)
o co chodzi w tej grze W tej grze przechodzisz samouczek i grasz na luzie jak zadań nie umiesz to proś albo na YT szukaj :)
NIE MA NIKOGO :?/
o niczym...
Startowe Pytania dotyczące Wiedźmina. 1.Gra nie jest na steam ani origin steam po prostu od gapiło i gra jest na gog.com 2.Nie możesz chyba ale kod wpisz po pobraniu ja jak próbowałem to mi się kod nie włączył prawdopodobnie włączy ci się pasek z kodem po pobraniu 3.Jeżeli ją kupisz na PC 4.Ja kupiłem na PC w media expert za 119 zł a jak chcesz kupić to możliwe że będzie ci potrzebny kod z GOG.com a jak nie to jestem w błędzie :)
Którą dziewczynę wybraliście Triss czy Yennefer? Yennefer bo jest bardziej doświadczoną czarodziejką wiem bo mam grę ale jeszcze nie gram a poza tym jak by to powiedział IsAmU:''Ach Geralt ty ruchaczu czarownic'' xDD by tak powiedział tak mówi i będzie mówił ZAWSZE :)
Co zrobić żeby gra mi się szybciej załadowała ? aha dzieki :) juz 2 dzien z rzedu czekam musze zostawic komoa wlaczonego :D
Jestem nowy jaką postać na początek ? płci męskiej ? Bo ja babką nie chce byc chyba ze na cycki patrzyc xDD
Co lepsze AWP czy SSG 08 ? AWP ponieważ jej skiny są drogie najdroższe są AWP HyperBeast (najnowsza i najdroższa) i AWP Asiimov (drugi najdroższy skin) a poza tym AWP ma najsilniejszy strzał w głowę :)
Jestem nowy jaką postać na początek ? płci męskiej ? ale z darmowych :) to nie widzialem Ryzy :(
hj,v,hvgnfxj,h
LoL czy Dota 2 ?? Nie chce być jak skyen i izak xDD
LoL czy Dota 2 ?? No juz pobieram
LoL czy Dota 2 ?? Noo z tego co widziałem Dota 2 jest do kupienia na steam a steam to hazard więc obecnie pobieram LoLa to trzymać kciuki !!!
Odznaka w Desert Operations Tak odznaka jest po zdobyciu lub wykonaniu zadan :)
Błąd podczas włączania gry CO kliknac zeby wyczyscic wszystkie!!! dane ??
Spoko :) xDD
WojakAntekPL
WojakAntekPL oraz Adi2777 są teraz znajomymi