Czemu tej gry juz nie ma Tej gry już nie ma, ale jest: https://nfswonline.pl/
Czy grafika jest dobra w tej grze? Myślę, że nawet dobra. Realistyczna może nie jest.
XVM nie działa Cześć! Proponuję taką opcję, która Tobie na pewno pomoże: zainstaluj ponownie World of Tanks (usuń dokładnie wszystkie pliki) i modyfikacje również. Nie ma takiej opcji, aby to wyjście nie pomogło.
kod zaproszeniowy Cześć! Niestety kody zaproszeniowe podajemy jedynie przy rejestracji swojego nowego konta :/ Użytkownik, który już owe konto posiada nie może takiego kodu użyć. Już zarejestrowany gracz może za to skorzystać z kodu bonusowego.
Paysafecard Cześć! Tak, otrzymujesz 16 cyfrowy kod PaySafeCard i możesz założyć swoje bezpłatne konto PSC, które doładujesz tym kodem. Potem wchodzisz na strone WOT'a, wybierasz odpowiednią ofertę i płacisz za zamówienie za pośrednictwem PaySafeCard logując się na swoje konto. Tak czy inaczej, przy otrzymaniu zamówienia otrzymasz odpowiednią instrukcję :)
Najlepszy czołg VI tieru Moim zdaniem najlepszymi czołgami na 6 tierze są T-34-85M oraz T-34-85.
Jakie jest 3 zadanie? Treść trzeciego zadania jest następująca: "Zdobądź 2300 punktów.".
Adwekuty? Zadanie 4 Cześć. Teraz są już inne zadania... Ale uważam, że chodziło o akwedukty ze wcześniejszej epoki - epoki żelaza (epoka wczesnego średniowiecza jest później niż epoka żelaza).
Forge of Empire Cześć. Punkty są widoczne po kliknięciu w "Twoja pozycja w rankingu globalnym" (pomiędzy nazwą miasta, a liczbą dostępnej ludności).
Inne zadania pytanie. Cześć. Widocznie Twój kolega wcześniej rozpoczął wykonywanie zadań w Forge of Empires i uległy one teraz zmianie.
600 Punktów Punkty są widoczne po kliknięciu w pole "Twoja pozycja w rankingu globalnym" - znajduje się ono pomiędzy nazwą Twojego miasta, a liczbą dostępnej ludności.
W jaki sposób można zdobyć punkty? Ale gdzie można zobaczyć ile się ma punktów?
W jaki sposób można zdobyć punkty? Gdzie zobaczyć ile mam punktów?
Ila ta gra zajmuje i ile trzeba pobrać ? Gra Armored Warfare, w wersji SD - zajmuje 10 Gb, a w wersji HD - 18 Gb.
Samouczek- jest, czy nie? Samouczek jest w grze Armored Warfare, lecz musisz sam go rozpocząć. A więc, żeby rozpocząć swój samouczek w grze Armored Warfare, musisz kilknąć na nagłówek "MISJE" i tam jak przełączysz strzałką, powinien być misja p.t. "TRENING WALKI". Następnie kliknij na niego i ukończ samouczek ;)
ss do zadania nr3 Wejdź w nagłówek "PROFIL", następnie pojazdy, pokaże Ci się tam lista twoich pojazdów ale żeby się one tam wyświetlały, musisz rozegrać nimi wszystkimi min. 1 bitwę, a następnie zrób screena i prześlij ;)
Jak zdobyc profil kierowcy Jak masz ServerEditor tam jest konto, możesz poedytować wszystko w notatniku "GetPersonaInfo" i dodać auta do carslots.
Czy tą grę usunęli z gier F2P? Tak, grę Need for Speed World usunęli z gier F2P. Jeżeli sie wydało realne pieniadze na punkty SpeedBoost, to się je niestety straciło. Nie da się jej pobrać ze strony Worlda, ale przez link np. z Mega.co ;) Można grać OFFLINE, niedługo zrobią ONLINE :D
jakie auto jest najszybsze ? Najszybszymi samochodami były: McLaren F1, Bugatti Veyron 16.4, Lamborghini SuperVeloce i Murcielago, BMW Z4 GT3, Porsche 911 GT3 RS, Toyota MR2. A w Need for Speed: World ~Offline~ jest UnlocalizedString Traffic Pickup ;)
Ile lat ma ta gra? Gra będzie miała równe 5 lat 27 lipca, ale wtedy nie będzie działać, bo zostanie zamknięta 14 lipca.