Statystyki 93R Może mi ktoś podać staty 93R? Najlepiej przepisać to co się wyświetla w grze w EQ
Precyzyja vs nemezis Która kolba do AEKa? aktualnie posiadam thunderboalt i też jest fajna
zbanowanie ze rpg vs inf Jest jakaś możliwosć zbanowania gracza za rpf vs inf? grając 3 rundy na jednym z niemieckich serwerów zostałem (nie tylko ja) ze 20 razy zabity przez tych samych 2 gosci co latali tylko z RPG,nie wycągli żadnej innej broni.Admin był na serwie ale totalnie ich olał
Druga postać Szukam drugiej postaci,zastanawiam się nad: Medyk+pakiet sokole oko/celnego+FM Minimi Para Szturm+pakiet M4A1+AEK Mechanik+ Pakiet MP5 Aktualnie gram snajperem,jestem słaby jeśli chodzi o walki na bliski dystans,dużo lepiej się czuje sciągając na dystans
93R snajper Opłaca mi się na snajpera kupować 93R?Aktualnie latam z P226.Widziałem że 93 ma troche mało amo jak na swoją szybkostrzelność (21/63 bodajże).Co wy sądzicie?
pistolet Poszukuje taniego I dobrego pistoletu dla recona,przedzial lvl 2-10
Pakiet snajper Mam 5lvl na snajperze,niezbyt ogarniam celownik do SV98 i chciałbym kupić jakiś tani pakiet.Sokole oko ma SKS-a a pakiet celnego ma M24.Który mi się bardziej opłaca? A może kupić sokole i dać celownik do SV?
Pakiet celnego Opłaca mi się kupić pakiet celnego na mechanika? chciałbym kupić pakiet Harkel ale niemam tyle kasy na telefonie,to ten mi się opłaca?
Obrażenia RPG Ile średnio zabiera pocisk RPG bez żadnych wzmocnień? I czasami jak trafiam pociskiem to pojawia mi się napis np +32,są to obrażenia dla tego który siedzi w tym pojeździe?