Stalkerr
Stalkerr napisał na forum gry Crossout
Warto zagrać! 3GB to i tak bardzo mało jak na dzisiejsze realia. W dodatku czasy ładowania w tej grze są niemal zerowe. Bardzo szybko znajduje mecze. W grze można spotkać wielu wspaniałych ludzi (spamerzy i hejterzy szybko i skutecznie wyłapywani są przez bezwzględnego GM'a), sam godzinę przesiedziałem na czacie ogólnym po prostu rozmawiając :) No i co ludzie potrafią wybudować... zaczynamy od zwykłych pick-upów a kończymy nad konstrukcjami skorpionopodobnymi :D Polecam!
Stalkerr
Stalkerr napisał na forum gry Skyforge
Czy warto? Super gierka no i punktów dużo :)
Stalkerr
Stalkerr napisał na forum gry Therian Saga
Co się dzieje ss? Właśnie wrzuciłem screena i ledwo odświeżyłem stronę już był odrzucony... porażka
Stalkerr
Stalkerr dodał zdjęcie
:)
Oferty, po włączeniu The Setlers Online... To pewnie jakiś błąd na stronie
Stalkerr
Stalkerr napisał na forum gry Shards of War
Jaka postać jest najlepsza? Jak to w grach MOBA - nie ma najlepszej postaci. Są może silniejsze i słabsze dla danych sytuacji i tyle. Wybierz tą która Ci się podoba i ogarnij, to będzie najlepsza ;)
APXin dobry czy zły ap xin niesamowicie się leczy z wież, ale na rankedy nie polecam xd
Co myslicie o ezrealu ap daje rade bo mam dylemat co kupic ahri czy ezreala bieerz Ahri, ona zawsze była jest i będzie dobrym apc. Na eza jst teraz wielki szał bo ez i smite ale to minie :v
Stalkerr
Stalkerr napisał na forum gry Legend Online
Na jakim lvl'u jest dostępne ulepszenie ratusza do drugiego poziomu? na około 10lv otrzymasz możliwość ulepszania ratusza i innych budynków ;)
Stalkerr
Stalkerr napisał na forum gry Nosgoth
Rejestracja Niestety ale trzeba połączyć konto gry z kontem steam i grę odpalać ze steama (nalicza Ci też dzięki temu czas gry)
Nowa mama do ARAM Jak daleko sięgam pamięcią to gdy zmieniane były mapy (czyli cały wygląd) to nie było możliwości gry na starej.
Niska Liga to nie problem ;) Możesz podać nick to od czasu do czasu można pyknąć rundkę ;)
Stalkerr
Stalkerr zadał pytanie w grze AION
Problem, nie przydziela punktów Witam! Mam problem z wypełnieniem 2 zadania w Aionie. Wysłałem screena z wykonanym zadaniem na stronke i odczekałem więcj niż 48 godzin, ale nie dostałem punktów. Co może byc tego przyczyną?
Mikropłatnosci w grze Czy mikropłatności są tu inwazyjne? Trzeba zapłacić żeby w pełni się cieszyć czy ni ma tak ogromnej różnicy?