Jakie auto do 2 000 000 kasy ? Najlepiej zbierać teraz na McLarena F1, ale jeśli już muszisz kupić to Pagani Zonda Cinque, Koeningsegg Agera lub Lamborghini Aventador.
Need For Speed Teaser Co myślicie o nowym NFS'ie? Wiem, że mało info o tej grze jest.
Nadszedł Koniec Worlda 14 lipca będzie po wszystkim. Worlda nie będzie. Jedyne, co nam zostało to The Crew i stare NFS'y. :'(
Kilkugwiazdkowe skille dragowe Gdzie nałatwiej wygrać skille dragowe?
Porsche GT2 997 czy Caterham R500 Superlight? Który samochód jest lepszy? Porsche GT2 997 czy Caterham R500 Superlight?
Jakie auto do dragów? Myślę nad Audi TT RS, Audi RS4 i Chevroletem Chevelle. Ale jak są jakieś inne dobre za IGC to wymięcie i opiszcie je.
Jaki samochód kupić za 4550 SB? Jakie auto kupić za tyle SB? Interesuje mnie Porsche GT2 997.
Event z przejazdem 8 razy wyścig Lunar Circuit Czy ten wyścig ma być przejechany o godzinie 16:00 realnego czasu czy czasu gry?
Audi R8 LMS Ultra za 4080 SB Czy opłaca się kupić ten samochód za 4080 SB?
Bmw M3 gts vs Lamborghini murcielago sv Które samochód jest bradziej opłacalny do kupna Lamborghini Murcielago SV czy BMW M3 GTS?
The Crew Pad nie działa Czy da się podłączyć pada w The Crew tak, żeby działał? PS. Przepraszam, że dałem to w NFS World.
Bugatti veyron z osiągnięć Czy można zdobyć 5000 PD (pkt. osiągnięć) nie kupując SpeedBoostów. Nie wydając pieniędzy na tą grę. A jeśli tak to co trzeba zrobić, żeby zebrać 5000 PD?
Subaru Impreza WRX STI (HATCHBACK) Do czego ten samochód się nadaje?
NFS World Pad nie działa Co zrobić, żeby pad zaczął działać? Podłączyłem pada do komputera, wszystkie sterowniki zainstalowane, a pad nie działa.
Porsche Carrera Gt vs Bmw M3 Gts Które auto się bardziej opłaca kupić Porsche Carrera GT czy BMW M3 GTS?
World of Tanks Blitz Czy na LG SWIFT L5 E610 będzie działało WOTBlitz?