Cześć mam do was pytanie Nie ma takiej możliwości. Można grać tylko z graczami na tej samej platformie.
Gta online z kolegą Nie ma takiej możliwości. GTA V nie oferuje cross-play
Lagi w gta v Błagam was, nie wypowiadajcie się na temat komputerów jeśli nie posiadacie elementarnej wiedzy o tej dziedzinie
Lagi w gta v Podaj specyfikację komputera, bo wątpię by znalazł się tu ktoś, kto opanował zdolność wróżenia z fusów.
Czy na tym komputerze pójdzie gta v? Na średnich ustawieniach powinno hulać.
Problem z GTA Online Prawdopodobnie jest to spowodowane brakiem rejestru, który został usunięty przez instalację systemu. Usuń grę ręcznie i zainstaluj ponownie.
ROZKMINA ............ Jeśli masz gwarantowany dostęp do internetu, pomijając chwilowe braki, to lepiej bierz na Steama. Zapłacisz trochę więcej, ale nie będziesz musiał się martwić utratą lub uszkodzeniem płyty.
Wymagania Gta @up Kolejny z kategorii nie znam się, ale się wypowiem Po pierwsze, żaden procesor z rodziny Core i3 nie ma czterech rdzeni. Są to procesory stworzone z myślą o zastosowaniu domowym i biurowym, dlatego więcej nie mają. Imo dają radę wielu nowych grach. Po drugie, nie powiedziałeś jaką masz kartę graficzną. GTA IV pomimo tylu lat i tylu patchy nadal ma słabą optymalizację, więc granie na syfie pokroju GT <trzycyfrowa liczba> i tym podobnych nie ma jakiegokolwiek sensu. Chyba że masz zamiar zrobić grilla w domu.
wymagania gta5 Na wysokich ustawieniach powinno działać w 35-50 FPS.
Ile ramu do gta online? Jeśli myślisz, że wydajność w grze jest zależna tylko od ilości pamięci RAM, to marnujesz czas.
Czy pojdzie mi Witcher i czy sie opłaca Wiedźmin 3 powinien spokojnie działać na wysokich ustawieniach w miejscach graficznych, czyli 75% gry. W miastach klatki mogą trochę spaść, a w Novigradzie mogą spaść nawet do 30, ponieważ to lokacja mocno obciążająca procesor. A co do Rainbow Six Siege, to powinien działać jeszcze lepiej, ponieważ ma niższe wymagania. Ja bym brał Wiedźmina ze względu na wspaniałą fabułę. Jeśli zdecydujesz się na Rainbow Six Siege, to ostrzegam, że cziterzy to dość częsty widok w tej grze.
Czym się różni GTA 5 CD-KEY STEAM od GTA 5 CD-KEY ROCKSTAR? Poza platformami nie różni się niczym.
Problem z konkursem To oznacza, że nie wygrałeś...
Skyrim a DLC @Mateusz minął już ponad rok i nadal mam spokój. Wątpię by komuś chciało się to sprawdzać, zwłaszcza przy tak ogromnej liczbie użytkowników Steama.
Wejdzie mi GTA 5 na komputer ? Na tej karcie nie mowy o jakiejkolwiek płynnej rozgrywce na najniższych możliwych ustawieniach. Przecież ona ledwo daje radę na niskich w GTA 4...
Czy wejdzie mi GTA 5 na ten komputer? 1. Core i5 praktycznie nic nie mówi, bo procesorów z tej rodziny jest masa. 2. 4GB to bardzo mało na GTA V, nawet przy niskim zagęszczeniu ludności, więc gra od czasu do czasu będzie przycinać z powodu braku wolnej pamięci. 3. Karta graficzna pozwoli na grę na średnich ustawieniach, ale parę rzeczy trzeba będzie wyłączyć.
Wejdzie mi GTA 5 na komputer ? Przy niskim zagęszczeniu ludności procesor raczej nie będzie się dławić, zwłaszcza jeśli go podkręcisz. O ile pozwoli ci na to twoja płyta główna. 4GB RAM to bardzo mało. Gra będzie co jakiś się przycinać na moment z powodu braku wolnej pamięci, więc dobrze by było mieć co najmniej 6 GB. Ale nadal nic nie wiemy o najważniejszym - karcie graficznej.
Kogo wybraliście? Powiem tylko, że C to najlepsza opcja.