Co zrobić ? zgłoś problem do administracji, to jedyne rozwiązanie! Pozdrawiam.
Szukam graczy do 5v5 Brakuje u mnie w teamie 2 graczy! Gramy wieczorkami zazwyczaj, w weekendy to już jak wyjdzie. Gramy 4fun, bez spiny na porażkach itp :) Większa część ludzi z teamu to Goldy. Jak ktoś chce dołączyć to pisać PW lub zapraszać na lol-u, nick: Raffallo. :)
szukam do duo może ktoś 5v5?
Team 5v5 - poszukuje ludzi ! Ktoś jeszcze? bo byśmy coś dzisiaj zagrali :)
Ramka za sezon 5 Nie! wszystko masz opisane na stronce lola co, gdzie i jak się wyświetla ...
Team 5v5 - poszukuje ludzi ! okej, wysłałem zapro na lol-u Ktoś jeszcze? To może dzisiaj coś zagramy nawet :)
Jaki najlepszy TANK ??? widzę nikt prawie nie docenia mocy Leony !
Skórki w lolu Riot Girl Tristana
serwer konto a w jakim celu ?
Chce ktoś mi pomóc w zdobyciu 2 skórek przy pomocy Zaproś Znajomego? no wiem, że tak można czysto teoretycznie, ale pomyślałem, że może znalazła by się jakaś dobra osóbka i by mi pomogła :)
2 osoby do team 3x3 RANKEDY Raffallo, lat 21, B1 ale wchodzę wyżej, bo ostatnio nie grałem trochę
Termometr pokazuje 50 stopni na słońcu... miło.... :O :/
jaka postać na bota ?(support tani) Kolego ...nikeas... soraka ma cc :P ale ciężko w zasadzie doprowadzić do niego :P Bowiem gdy znika W (bodajże), to które ucisza, stunuje wszystkich, którzy aktualnie w tym stoją :P
jaka postać na bota ?(support tani) Morgana, Leona, Blitz i Janna.... nic więcej Ci nie trzeba :) Mogana ma bardzo skuteczne Q, które celnie użyte potrafi wykluczyć gracza z teamfightu, a E pozwoli ochronić adc od cc. Leona, mocny tank z wieloma cc i dość ciekawą pasywką. Blitza raczej nie muszę przedstawiać, bardzo mocny w early game, może szybko dać przewagę Twojej drużynie, lecz źle użyty w late game będzie bez użyteczny. Janna, bardzo op support i bardzo tani, jej wir, tarcza i ult, dają na prawdę wielką przewagę. Można jeszcze tutaj uwzględnić sorakę, która swoim leczeniem na prawdę pomaga adc na linii a co za tym idzie daje sporą przewagę.
2 osoby do team 3x3 RANKEDY Mniejsza o dywizję, ważniejsze po ile lat macie :P
Problem z patcherem.... Proponuję reinstalację gry, ale to ostateczność :P najpierw spróbuj reset komputera.
Dobierane mecze Potwierdzam wersję poprzedników :) Riot jakiś czas temu gdzieś pisał o tym jakie to są mecze dobierane i była właśnie taka wersja jak kolegów :P
zarabianie na rozgrywkach LCS można też obstawiać mecze LCS xD
Najlepsze adc? Moim zdaniem Jinx, Kalista i Vayne. Jinx, bo ma dobre skile do poke i ma stuna. Kalista dobre ulti i pasywka, oraz dobre jest to, że może skakać przy atakowaniu, utrudnia to jej trafienie. Vayne, bardzo dobre kombo ma, do tego stunuje, skacze i znika, bardzo op.