Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry Ale Folwark
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Punkty honoru - atakowanie graczy Miejsca w rankingu ogólnym nie mają znaczenia, o tym czy walka będzie honorowa czy też nie decydują pkt w wojsku ( np gracz top1 będzie miał 3x mniej pkt w wojsku niż Ty i jeśli go zaatakujesz to będzie walka nie honorowa ) Także atakuj żółtych bo na plus dostaniesz honor oraz bandytów bo dostaniesz chyba nawet więcej :D Za białych na minus i zielonych ( jeśli zrobi się zielony podczas lotu dostaniesz jeszcze więcej ujemnych pkt honoru )
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Ekspedycja - Czerwony Gigant i jego Wiatry Nieee to po prostu wyjaśnienie czemu Twoja flota wróci później, bo gdybyś dostał raport " Flota wróci później niż oczekiwano " To pytałbyś czemu wróci a tak to czerwony gigant jest odpowiedzią :)
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Surowce w grze A podobno nie ma głupich pytań ;_; Tak są surowce : Metal, Kryształ, Deuter ( paliwo )
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Jakie budowac statki? Nie zapominaj o dużej ilości Lekkich myśliwców ( mięso armatnie ) zdarza się że nawet niewielka ilość tych statków zmieni wynik starcia a także pamiętaj o krążownikach do kasowania lekkich myśliwców przeciwnika do tego okręty wojenne i pancerniki to najczęstrze wykorzystywane statki do atakowanie, gwiazdy śmierci lecą we własnym układzie 5 h w jedną stronę więc dobre do obrony i niszczenia księżyców raczej a niszczyciele i bombowce dobre na bunkry ale dużo spalają deuteru.
Jak zdobyc profil kierowcy "Dużo nie straciłeś" jeśli poświecił dużo czasu w staranne malowania aut to nie masz racji :) Ale fakt po pobraniu serwera offline masz nieograniczone środki jak SB czy IGC, do tego każde auto w grze nawet edycje specjalne czy vauxhall monaro którego Twórcy nie potrafili dodać do dilera aut. Zostało również poprawione to niesprawiedliwe nitro w autach, teraz każde auto ma jednakowe nitro. A co do pytania to jak pobierzesz pliki do gry offline to tam już jest profil gracza, możesz zmienić mu nazwę, poziom, obrazek.
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Teleport ? Na 1 poziomie telepka możesz go użyć 1 raz w ciągu godziny a co do Twojej odpowiedzi "to nie zrobi sie fsa z sura" polecam zrobić fs z sura bo wyfarmią to Ci :P
Zostałam zablokowana Równie dobrze mógł ją ktoś na speed hacku popchnąć na dragu i ban gotowy... Jest projekt nad wersją offline oraz prywatne multi, nie mam pojęcia jak to będzie działać a co do zbanowanego konta można je wyciągnąć i prawdopodobnie będziesz mogła na nim grać offline, poczytaj o programie "exceed" na yt jest filmik jak tego używać, nagrał to polak więc śmiało będziesz mogła zadawać pytania jeśli coś będzie nie jasne. A unban nie dostaniesz od supportu 8 dni przed zamknięciem gry. Spróbuj się zalogować ostatniego dnia :P Może support odbanuje wszystkich w co wątpię :P
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Grawitony - rozwój..... Bajer nie wprowadzaj ludzi w błąd , na każdej planecie na pozycji 1 - 15 wydobycie metalu i kryształu jest identyczne, tylko wydobycie deuteru jest inne - im dalej od słońca tym większe. Grawitony najlepiej robić na pozycji 1-4 ale to małe planety są ( mało pól pod zabudowę) Do tego mieć nanity na min 3 lvl i stocznie na 12 (żeby szybko się budowały satelity ) i proponuje zebrać surowce tak aby wyprodukować satelit w jednej serii a nie na "raty" dodatkowo z kontenerów które można kupić u handlarza pozbieraj sobie skracacze do stoczni to wszystko uda Ci się zrobić w kilka minut.
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Ilość zagrabionych surowców- problem Jakby ktoś nie zrozumiał z tym łupem, to chodziło mi o ilość surowców na planecie/ księżycu.
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Ilość zagrabionych surowców- problem Może obrońca wykorzystał surowce na budynek, badanie, stocznie ? Albo padły Ci transportery w walce :P Dodatkowo atakując zielonego gracza ( czasem podczas lotu robi się zielony ) dostajesz 25 % łupu i ujemne ph Na białego 50 % łupu i ujemne ph Żółty 75 % łupu i dodatnie ph Bandyte 100 % łupu i dodatnie ph Czerwonych silniejszych od siebie nie atakowałem ale jeśli nie będzie taki bandytą to 75 % łupu a jak bandyta to 100 % łupu.
Piotrekk97
Piotrekk97 napisał na forum gry OGame
Wyrzutnia plazmy kontra gwiazda śmierci. Pobaw się symulatorem, a co do Twojego pytania to mają też wpływ technologie na to ile potrzeba wyrzutni plazmy na zniszczenie GŚ ale dam Ci dobra radę - nie istnieje bunkier doskonały.
Jak zdobyć auta? Ale już nie można kupować SB gdybyś chciał zapytać :v
Jak zdobyć auta? Płatne fakt ale lada moment najlepsze auto w grze będzie za gotówkę z wyścigów , więc tak to jest darmo bo normalnie musiałbyś zapłacić ok 80 zł za McLaren F1 Elite, więc nie narzekaj :P
Jak zdobyć auta? Za darmo... Może chodziło Twoim znajomym że nie trzeba wydawać realnych pieniędzy tylko te zdobyte za wyścigi/ pościgi ? Więc można to podciągnąć pod "za darmo" bo wystarczy grać a kasa się zarobi :)
Który zombie najlepszy ? typ lekki ( dziewczyna taka mała ) - może być niewidzialna ~ ledwo widać cieć a przy strzelaniu w inne zombie które odwracają uwagę świetnie poradzi sobie i zarazi ludzi, fakt deimos jest dobry bo może wytrącić broń z ręki.
Czy w tej grze da się zarobić na steam ?? Puki co nie da się, ale jest szansa ,że kiedyś będzie można tak jak w CS GO tylko obstawiam ,że to nie będzie mecz z bombą tylko coś w stylu zombie bohater/ mutant ale to tylko gdybania, to NIE jest potwierdzone info
Które medale można zdobyć samemu <tzn. grać samemu w pokoju>? Wiem o medalu "mistrz miecza" , najłatwiej go zdobyć grając cały czas zombie schron, tam nalicza Ci zabójstwa z broni białej nawet jak działka zabijają zombie, przynajmniej ja tak zrobiłem to osiągnięcie, mogło się zmienić po aktualizacjach bo naprawiają błędy i to widać :) Łatwo zdobyć medale ( ale nie samemu w pokoju ) "łowca głów" czy "boski" polegające na strzelaniu do innych.
Na jakich mapach najlepiej sie expi? Na zombie schronie najwięcej jeśli wiesz jak grać w drugiej kolejności śledzenie zombie a potem reszta trybów z zombie.
Co można dostać za Punkty Honoru? Chyba nic ale masz medale różne typu " łowca głów" "boski" czy "mistrz miecza"