W jaki sposób dochodzi do walk między klanami? W jaki sposób dochodzi do walk między klanami?
Czy zdobyte prowincje generują zyski? Czy zdobyte prowincje generują zyski?
Czy mapy, które posiadają nazwy historycznych miejsc bitew są faktycznie wiernie odwzorowanymi polami bitew? Czy mapy, które posiadają nazwy historycznych miejsc bitew są faktycznie wiernie odwzorowanymi polami bitew?
Czy w obecnie w planach znajduje się wprowadzenie różnych pór roku i zmiennej pogody lub czasu dnia dla istniejących map? Czy w obecnie w planach znajduje się wprowadzenie różnych pór roku i zmiennej pogody lub czasu dnia dla istniejących map?
Czy po śmierci mogę przejść w tryb „wolnej kamery”? Czy po śmierci mogę przejść w tryb „wolnej kamery”?
Czy w grze dostępne są karabiny maszynowe? Czy w grze dostępne są karabiny maszynowe?
Czy bitwy są rozgrywane pomiędzy drużynami złożonymi z czołgów różnych nacji? Czy bitwy są rozgrywane pomiędzy drużynami złożonymi z czołgów różnych nacji?
Czy są plany wprowadzenia wsparcia artyleryjskiego spoza mapy? W jaki sposób będzie sterowane? Czy są plany wprowadzenia wsparcia artyleryjskiego spoza mapy? W jaki sposób będzie sterowane?
Czym jest kamuflaż i czy przemalowanie czołgu aby posiadał inny kamuflaż wpływa na rozgrywkę? Czym jest kamuflaż i czy przemalowanie czołgu aby posiadał inny kamuflaż wpływa na rozgrywkę?
Ile widoków / kamer jest dostępnych w grze? Jak steruje się czołgiem? Ile widoków / kamer jest dostępnych w grze? Jak steruje się czołgiem?
Czy nowi gracze mają możliwość trenowania w trybie dla jednego gracza (np. jakimś pokoju treningowym)? Czy istnieje jakiś tryb gry dostępny offline? Czy nowi gracze mają możliwość trenowania w trybie dla jednego gracza (np. jakimś pokoju treningowym)? Czy istnieje jakiś tryb gry dostępny offline?
Czy sposób funkcjonowania modeli czołgów jest zbliżony do ich rzeczywistych odpowiedników? Czy sposób funkcjonowania modeli czołgów jest zbliżony do ich rzeczywistych odpowiedników?
jakiego typu pojazdy znajdują się obecnie w grze? jakiego typu pojazdy znajdują się obecnie w grze?
Ile czołgów znajduje się obecnie w grze? Czy liczba ta będzie zwiększana z biegiem czasu? Ile czołgów znajduje się obecnie w grze? Czy liczba ta będzie zwiększana z biegiem czasu?
Patryk109
Patryk109 zadał pytanie w grze AION
Porównanie tych klas pod względem Pve i Pvp Porównanie tych klas pod względem Pve i Pvp
Patryk109
Patryk109 zadał pytanie w grze AION
Gdzie farmić do 30 lvla oraz jakią postacią jest to robić najłatwiej AoE? Gdzie farmić do 30 lvla oraz jakią postacią jest to robić najłatwiej AoE?
Patryk109
Patryk109 zadał pytanie w grze AION
Jaki craft jest dla tych postaci najlepszy Jaki craft jest dla tych postaci najlepszy
Patryk109
Patryk109 zadał pytanie w grze AION
Jak ubierać oraz z jakimi statami eq dla SM i Strzelca , łowcy, Etertech ?(Asmo) Jak ubierać oraz z jakimi statami eq dla SM i Strzelca , łowcy, Etertech ?(Asmo)
Raz na klonie Shaca widać itemy raz nie, o co chodzi? Raz na klonie Shaca widać itemy raz nie, o co chodzi?
Czy itemy z aurą takie jak Stark`s Fervor (Sztandar Stark`a) stakuję się jeśli w pobliżu jest więcej graczy i co będzie jak Shaco zrobi klona? Czy itemy z aurą takie jak Stark`s Fervor (Sztandar Stark`a) stakuję się jeśli w pobliżu jest więcej graczy i co będzie jak Shaco zrobi klona?