CZEGOŚ TU NIE ROZUMIEM - KUPNO RP! Jednak mam podany. Ile sie mniej-wiecej czeka ?
CZEGOŚ TU NIE ROZUMIEM - KUPNO RP! Hmmm... Tyle że na jaki numer skoro go nie podawałem ?
niszczyciele Zależy też jaką gre preferujesz. Niszczyciele to szybkie i zwrotne okręty bazujące głównie na torpedach, natomiast krążowniki to też szybkie statki jednak mniej zwrotne i napewno z lepszą artylerią (baterii głównej) niż niszczyciele.
Jaki statek najlepszy na początek? To dlaczego przegrała bitwe o Midway ta "najlepsza" flota ? :P
Jaki statek najlepszy na początek? Mi osobiście wydało się że to Ameryka ma lepsze pancerniki w sensie na 3cim tierze posiadają 4 działa - Japńczycy 3. Dopiero przy Yamato Japonia zaczyna być lepsza gdyż to najlepszy i najwiekszy pancernik na świecie!
Problem z odznaką ! co zrobic w takiej sytuacji ?
Jaka jest grafika? Powala? To chyba pierwsza gra tego typu z taką grafiką. Nie licząc Silent Hunter jednak to był symulator łodzi podwodnych - w WOW chodzi o okręty wojenne. Grafika moim zdaniem na plus chociaz nigdy nie przywiazywałem do niej szczegolnego znaczenia bo liczy sie grywalność
Czy warto ? Jeśli ktoś interesuje sie okrętami wojennymi to uważam że bardzo warto! Bardzo dobrze zrobiona gra i prosta do opanowania jeśli chodzi o sterowanie. 100% POLECAM!
Ile jest lini? 3 Linie + Jungla TOP (Górna aleja) MID (Środkowa aleja) BOT (Dolna aleja) Jungla to wszystkie krzaki pomiedzy liniami
PatoVatoo
PatoVatoo zadał pytanie w grze Operation X
Jak długo wbija sie 12 lvl? Jak dlugo wbija sie 12lvl?