ODUdUsO1
ODUdUsO1 napisał na forum gry Shards of War
Gierka jest zarąbista jaki lvl jest na 2 misji i na 3 ?
ODUdUsO1
ODUdUsO1 napisał na forum gry Travian
Kim grać aby szybko się rozwinąć? Dla początkującego najlepszy jest gal, nie wymaga dużych nakładów czasu, i łatwo się tą ,,klasą" gra.
ODUdUsO1
ODUdUsO1 napisał na forum gry Travian
Jakie są pozostałem zadania? Zadania 1. Wybuduj Rezydencję. 2. Wybuduj Ambasadę. 3.Wybuduj Targ.
ODUdUsO1
ODUdUsO1 napisał na forum gry Travian
Połączenie gry z kontem dogry Musisz odczekać co najmniej tydzień kolego, graj co dziennie i patrz czy dostałeś. Jeżeli nie dostaniesz po tym tygodniu odznaki wciśnij na dole strony kontakt zrób screen z na którym pokażesz że masz konto a następnie wyślij.
Bardzo fajna gra robisz budynki które produkują ci surowce i produkują pieniądze , im więcej zarabiasz tym więcej możesz kupić i utrzymać armii , jednostki obronne nie pochłaniają hajsu na utrzymanie , najwięcej hajsu robią wierzowce i bank w którym składujemy pieniądze i dostajemy hajsy z odsetek , armia to jednostki powietrzne i wodne , lądowe są zbyt słabe i na robienie ich szkoda pieniędzy i czasu , obrona to wiadomo musi być i to spora i zawsze jest jej za mało , obrona to myśle że przy 50mln baterii nabrzerznej , 100mln min wodnych i 50 mln tym rakietnicom przeciwlotniczym można się czuć bezpiecznie
Czy mozna grac w trybie Orginalnym? Tak można zagrać w trybie Orginalnym jest fajny i polecam go sam.
usp czy glock??? Jak ci lepiej każdy ma swoje upodobania :S
Zacząłem nie dawno grać w GO i mam kilka pytań odnośnie systemu dropów itemów. 1. Tak tylko ze skrzynek mogą ci wylecieć noże lub ze sklepu spożywczego xd. :D 2. Wartość skina zależy od jego rzadkości dropu i jakości. Skin czerwony jest więcej warty niż niebieski . Czasami czerwone skiny są jednak baaardzo tanie a za to niebieskie drogie ale są to bardzo rzadkie przypadki. 3. W tych serwerach chodzi , że rundy się szybciej zaczynają bądź kończą przez co szybciej mecz się zakończy i masz szybciej szanse na drop
Czy mapa Blackgold to oficjalna mapa Deatchmatchowa? Niestety ale nie, ostatnio była podczas operacji innej ale to tylko tyle.
kiedy będzie nowa operacja Ta obecna będzie co najmniej trwać do końca roku 2015, to zależy czy będą jakieś opóźnienia co do nowej operacji np . podobno teraz powoli mają zmienić tak zwany silnik na której jest ta gra, ale to tak między innymi najpóźniej nowa operacja będzie na przełomie luty marzec.
inferno mapa dla ct czy t? Zależy jak ci lepiej, mi osobiście o wiele lepiej jest w ct bo można łatwiej wybronić a lub b. Zależy jak to lubi bo jak jesteś dobry to i jedna strona i druga jest łatwa.
Czas działania granatu wabik? OKOŁO 20 SEKUND.
cs go !
cs go !
cs go !
cs go !
cs go !
cs go !
cs go !
cs go !