Czy długości bana się Czy długości bana się zmniejsza czyli mam bana na 7 dni będe miał kiedyś jakąś krótszą kare.
Nie mogę obstawiać na csgo lounge Nie mogę obstawiać meczy na csgo lounge. Za każdym razem jak próbuje się zalogować wyskakuje mi okno steam i muszę wpisać kod który mi wyślą na maila, wpisałem zalogowałem się i jak obstawiłem mecz wtedy dochodzi do wymiany i pisze mi : Wystąpił błąd podczas akceptowania tej oferty. Spróbuj ponownie później. Zalogowano się na nowym urządzeniu. Aby chronić przedmioty z twojego ekwipunku, nie będziesz w stanie dokonywać wymiany z tego urządzenia przez 7 dni. Miałem z 2 tygodnie temu zmieniany dysk ale już to 7 dni minęło.
Jaki tani skin wybrać Proszę napiszcie mi za ile i jakie są ładne tanie skiny do tych podstawowych broni M4A4, AK, Glock, Usp-s itp. z góry dziękuje.
Niemoge zainstalować Wyskakuje mi błąd i po przetłumaczeniu brzmi ,,Wystąpił błąd: nie można zapisać wartości rejestru: instalacja reż" ??? Z góry dzięki.:)
Inne gry i z durzą grywalością :) Czy może znacie jakieś fajne strzelanki w typie bfp4f ale nie bfh bo ta gra schodzi na psy, aaaah pamiętam jak 2 lata temu to się grało a teras G*WNO hejterzy i nooby co na 4 lvl. mają 45/5 więc jak byście mi mogli napisać jakieś fajne strzelanki to był bym wdzięczny.
Na ile ... Na ile wycenicie to konto http://battlefield.play4free.com/pl/profile/1000282758773
W co lepiej zainwestować W co lepiej zainwestować u rusków iść raczej w stronę czołgów typu Ob. czy IS ?
Ruszy? Czy bf3 ruszy na karcie graficznej nivida nvs 300 wiem że to karta biznesowa ale słyszałem że dobra i jak znacie jakieś fajne gry pod taką kartę graficzną to piszcie ( reszta sprzętu jest ok ). PS.: Proszę nie piszcie że forum jest bfp4f bo wiem ale po prostu chciałem się zapytać :). Z góry dzięki .
Pytanie Mam problem ze sprzętem i nie mogę grać bf ale jestem ciekawy bo słyszałem że mają być aktualizacje i mają dodać oman rush i różne zmiany jak coś o tym wiecie to piszcie.
Nie moge uruchomić gry POMOCY Nie mogę uruchomić gry wyskakuje mi ,,Wystąpił problem z aplikacją BFP4F.exe i zostanie ona zamknięta''. Reinstalowałem Bf i to samo . PS.: Zaczęło się to kiedy zmieniałem kartę graficzną z gf 6600 na gf 4200 bo 6600 mi się popsuła ale kiedyś na gf 4200 bf mi chodził na najniższych detalach.
VS.... STG77AUG vs SCAR-L