Nobelix
Nobelix zadał pytanie w grze Gladiatus
Nielegalne oprogramowanie Podobno w grze narasta użytkowników z nielegalnym oprogramowaniem przez co nowi gracze, bądź Ci co chcą wrócić do gry nie mają szans na lepsze rezultaty bo większość jedzie na botach. Jak moglibyście skomentować ww. twierdzenie.
Nobelix
Nobelix zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Klucze i lochy Klucze oddawać tuż po ich otrzymaniu czy może sprzedawać i rozwijać z nich statystyki, bądź kupować itemki w zbrojowni i gabinecie magii?
Nobelix
Nobelix zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Wierzchowiec i paski Jaka opcja będzie korzystniejsza: Wierzchowiec 50% i 3 paski w weekendy; Wierzchowiec 30% i 3 paski 5 dni w tygodniu.
Nobelix
Nobelix zadał pytanie w grze Metin 2
Smocze Monety Gracie na SM? Jeśli byłby tańszy sposób na ich zdobycie dokonalibyście zakupu?
Nobelix
Nobelix zadał pytanie w grze Deepolis
Liczebność grczy Chciałbym się dowiedzieć, czy tak jak kiedyś tak i teraz gra w tą grę spora ilość osób.. Patrząc po wątkach to gra raczej wymarła.
Nobelix
Nobelix zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Elokwentni zapraszają Powstaliśmy 04.01.2014, aby wspólnie z dotychczasowymi przyjaciółmi jak i nowo nabytymi znajomościami wspólnie rozwijać się i walczyć o pozycję na serwerze. Od osób chcących dołączyć do nas wymagamy: - aktywności (rozwój postaci, udział w atakach, obronie gildii) - wpłacania ustalonych składek oraz po dołączeniu -wpisowego - kultury osobistej (obowiązuje zakaz wulgarnego języka) - wierzchowca zmniejszającego czas wędrówki minimum 20% - poziomu 10 (1. Poziom będzie się zwiększał wraz z rozwojem gildii, 2. Grzybiarze mają wstęp od 1 poziomu) Członkom gildii oferujemy: - zaangażowanie i pomoc - szybki rozwój - rodzinną atmosferę - kanał TeamSpeak3 - eventy organizowane wewnątrz gildii Kierownictwo w gildii sprawują: - Nobelix - Xilebon - zRose