Kolba i Magazynki do L85A2 Jaka będzie najlepsza?
Koniec Boku SMS?! Wchodzę dzisiaj z ciekawości w "Więcej funds",patrzę i nie widzę Boku SMS. Czy to chwilowe czy EA wyłącza to na stałe?
Pustynne M145 Chcę je sobie sprawić do LSAT. Więc takie pytanie: za którym razem wypada i czy warto go kupić do LSAT.
Raport za nic Jakiś koleś zgłosił mnie za to, że fragnąłem go z LSATa. Zreportował mnie za 'Macro' 24h temu. Z T4G browser addon wiem tylko tyle: "Pending, submitted at 14-05-2014 21:10 for Macro" Czy mogą mnie zbanować, jeśli nie mam nic podejrzanego na profilu? I czy ktoś wie ile mają czasu na sprawdzenie mojego profilu?
A-91 vs. LSAT Który karabin jest lepszy? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
F2000 Zastanawiam się nad zakupem F2000. Czy warto? Oczywiście w pakiecie Bij Silniejszego.
Kolba i lufa do RPK-74M Jaka lufa i jaka kolba? Chodzi o maksymalną poprawę celności.
Dokładne statystyki broni Na zdjęciach w galerii pokazane są dokładne statystyki broni (K/D Ratio,Zabójstwa na minutę, ile razy użyto broń itp). Jak to włączyć?
GunBattles #1 - L86A2 LSW vs. PKP Pecheneg Piszcie co sądzicie o tych karabinach, jakie są ich zalety i wady. Najpierw ja: PKP Pecheneg +szybkostrzelny +skuteczny w bliskich starciach +dość celny +z taktyczną nie ma odrzutu +zadaje duuuuuuże obrażenia L86A2 LSW: +prawie jak snajperka +szybkie przeładowanie -małe magazynki (bez dodatków) -średnia szybkostrzelność Pecheneg 1:0 L86A2 Czekam na wasze opinie!
Który RKM jest lepszy? Do wyboru: -QBB-95 -PKP Pecheneg -M240B -M249 SAW