Witam mam pytanie co do gry Games of glory pierwsze zadanie mam zeby wysłać sreena z ukonczonym samouczkiem i tutaj pytanie gdzie mam zrobic sreena i zeby byl nick jeszcze widoczny ?
Siemaszko
Działa wam sfdb? Hej! Ja do uzupełnienia klasera korzystam ze strony: pl.4m7.de Myślę, że Tobie też pomoże. :>
skrzydlaty lis Nie ma już możliwości zdobycia lisa. Teraz z przeklętego TV zamiast lisa otrzymujesz szczęśliwe monety, za które później możesz kręcić kołem fortuny za darmo. ;)
Flaga przy nicku Flagi nie możesz sobie ustawić - ona ustawia się sama po IP. Dodam jeszcze, że flagi są widoczne tylko na serwerach międzynarodowych. ^^
portal do piekieł (gildia) Nie. :) Chyba, że dojdziesz do gildii, która również pokonała 1 potwora w portalu gildii. Jeśli np. dojdziesz do gildii, która pokonała 9 poziomów portalu to dostaniesz 9% premii. To działa jak rozbudowa gildii: im więcej potworów w portalu pokona gildia, tym więcej % dostaniesz.
Karczma-zadania Po północy sie zmienią. ;-) W każdej chwili możesz dokupić awkę za grzyba :PP
sprzedawanie kluczy. Klucze możesz sprzedać, ale osobiście nie polecam tego robić, ponieważ są bardzo tanie. Kiedyś na początkowym poziomach było warto, bo kosztawały 250 złota - teraz za klucz dostaniesz zaledwie 2,50 złota. Tak czy siak, jeśli sprzedasz klucz, trafisz go prędzej czy później w karczmie. Nie było i nie będzie nigdy stytuacji, w której to klucz po sprzedaniu przepadł na zawsze.
Odzyskiwanie hasła Wejdź na stronę logowania na dany serwer i wpisz nazwę gracza. Po wpisaniu nazwy postaci wpisz w pole "Hasło" obojętnie co. Pojawi się komunikat, że hasło jest błędne i żebyś wpisał jeszcze raz prawidłowe - wpisz znów byle co i wciśnij OK. Teraz powinien pojawić się komunikat z tekstem "Jeżeli chcesz otrzymać nowe hasło kliknij tutaj". Klikasz w niego, po czym wpisujesz adres e-mal przepisany do konta. Później już chyba wiesz co zrobić ^^
Grzyby u hazardzisty Hazardzista przyjmuje tylko grzyby kupione u grzybiarza. :)
Cześć! Nie chce mi zaakceptować rejestracji w hot candy land (nie wyświetla mi się pole tekstowe do wpisania nicku). Możesz to jakoś ruszyć do przodu?
WItam czy mozesz potwierdzic mi punkty za 3 zadanie z world of tanks czekam juz ponad tydzien
 • milan.pastuszko

  milan.pastuszko dales to tak samo u barciomysza -_-

  05.01.2016, 10:01
 • michal123xc 19.11.2015, 19:20
 • logiczek

  logiczek co w tym dziwnego ze ludzie sla screeny skoro ja czekam na dodanie niektorych pkt 2 tygodnie. niezly biznes dogry dostaje hajs za rejestracje a sami nie wyplacaja zawsze bo cos im nie pasuje nie mowiac nawet co? Mi zarzuca sie podrobienie obrazka i nie mam pkt np za gre naryby (gdzie wykonanie zadania trwa szybciej niz jaka kolwiek edycja przy obrazku?).

  08.10.2015, 18:06
 • Mouringo

  Mouringo Jak będziesz do mnie wysyłał screeny to jeszcze dłużej poczekasz ;)

  08.10.2015, 17:46
czekam już ponad tydzień i nic mam nadzieję że morzesz potwierdzić tego screena jest to war thunder
 • Kacper

  Kacper Szukam znajomych !
  Mam wot

  16.10.2015, 16:28
 • Mouringo

  Mouringo dokładnie :)

  06.10.2015, 22:52
 • Barciomysz

  Barciomysz Jeśli się nie mylę Mouringo nie sprawdza ss.

  06.10.2015, 20:07
https://dogry.pl/news/global/rekrutacja-na-redaktora-otwarta-n35056/
Zgłaszać się! Potrzebujemy dobrych redaktorów ;)
yyyy ucieło mój nick tu podaje lepszy secreen
Cześć ponad tydzień temu rejestrowałem się w grze settlers i nie mogę wykonywać zadań. Prosiłbym o potwierdzenie rejestracji
Cześć !
Można prosić o potwierdzenie rejestracji gry DrakenSang Online ? Już minęło 48 h 😄
Cześć !
Można prosić o potwierdzenie rejestracji gry World of Tanks Generals ? Już minęło 48 h :)
Założyłem konto w grze Second life zainstalowałem grę i zaloggowałem się do niej mogę prosić o zaakceptowanie screena?
Zarejestrowałem się w grze Rodinia war mogę prosić o zaakceptowanie?