Misje is-2 cromwell i rudy? Te wyzwania na te czołgi... można je już kupić czy co? Bo troche nie w temacie jestem, a tak patrzę że będzie misja gdzie te czołgi są wymagane.
Uszkodzone gąsienice? Uszkodzone gąski wpływają jakoś na rozgrywkę czy tylko są bardziej podatne na zerwanie? Chodzi mi o taki wpływ jaki ma np. uszkodzone działo, wieża czy amunicja.
Dolna płyta w Tiger P? Czy dolna płyta w tym czołgu jest słabym punktem tak jak w większości niemiaszków, czy ma pancerz taki jak reszta kadłuba?
IS czy Tiger (P)??????? Czym gra się przyjemniej? czym można zrobić lepszą bitwę?
Da się sprawdzić jaki będzie następny wierzchołek drzewka, zanim skończy się aktualny? Nie chodzi mi o ten wierzchołek na obj. 268 tylko z lekkim wyprzedzeniem.
Jakie moduły do spotowania aktywnego? Jaki dać trzeci moduł na spotera aktywnego? Pierwszy i drugi wiem- optyka i wentylacja, ale nad trzecim nigdy nie myślałem.
Co myślicie o czołgach drzewka chińskiego? Co myślicie o czołgach drzewka cińskiego? Fajnie się nimi gra? Jakie są w utrzymaniu i może krótki opis każdego czołgu V - X.
Załoga na radzieckie medy, Witam. Planuję w najbliższym czasie rozpocząć zabawę z radzieckimi medami (konkretnie od BT-2 przez T-34-85 do Obj. 140) Jak szkolić załogę na te czołgi? Jakie perki dawać na każdego czołgiste? Wyszkolić całą załoge na T-34 a potem przejśc z wyszkoloną na wyższe tiery czy jak? Dodam że załogi nie wyszkole na żadnym pojeździe premium bo takowego z nacji radzieckiej nie posiadam. Z góry dzięki ;-)
Problem z ładowaniem map. Witam. Ostatnio, a dokładnie dziś rano z moim wot'em zaczęło się dziać coś dziwnego. Mianowicie, gdy ładuje mi się mapka (wiecie, ten pasek gdy wchodzimy do bitwy) ładuje się do 100% w kilka sekund, ale potem przestaje, słyszę tylko odliczanie tego zegara przed bitwą. Nie chce mnie wrzucić do rozgrywki. Wie ktoś co może powodować taką sytuajce? Dodam jeszcze tylko że nie instalowałem żadnych modów, komputer mam w miare dobry, a gra działała jeszcze wczoraj.
Osłabienia/ulepszenia KV-2 Ogarnia ktoś czy były jakieś osłabienia albo ulepszenia czołgu KV-2 od lipca/sierpnia 2013r?
KV-1 czy KV-1S Który z czołgów wymienionych wyżej lepiej zarabia? Którym fajnie się gra? Jaką metodę gry polecacie?