Zabicie Bohatera z przeciwnej drużyny. Ile dostaje sie golda za zabicie bohatera? (bo gdy zabijam to nie licze)
Maxymalny Poziom Bohaterow (Coś z maestrią) jaki jest maxymalny Poziom bohaterów z maestrią?
Po co są Levele/punkty Maestri?? Może mi ktoś wytlumaczyć po co są te levele dla postaci?
Strzelcy w League of legends. Ile jest strzelców w lolu?
Honorowa ramka w lolu. Jak dostać ramke z honorów?
Beznadziejne Championy, ''Noob championy'' Kogo uznajecie za słabych champów?
Zachowanie 1 v 1. (W summoner rift) Co to znaczy, że jak ktoś mnie wyzywa na meczu ze nie umiem grać itp, a jak chce z nim 1 v 1, to mówi (DOBRA TO DAWAJ) i jak z nim zrobiłem 1 v 1 to wygrałem i on mówił że niby Uczył sie grać tą postacią że ja nie umiem grać, Co to znaczy jak przyłowywacz tak się zachowuje???
Problem z aktualizacją Patcha. Właczam lola, patrze ''kalkulowanie różnic 33%'' czekam i czekam, patrze, zkolkulowano 1231 różnic, co robić? tak jest ciągle, lol nie chce mi sie aktualizować. choć bym czekał aż zkolkuje mi się 10000, to i tak nie za działa, pomocy.
Shen na wojownika????? Czy shen jest dobrym wojownikiem?
Zadanie ''Król góry kosztowności'' mam takie zadanie, (Podane w temacie) i treść jest następująca. [zdobądż koronę króla kramma z góry staroci]. Jak je wykonać? I gdzie jest góra staroci?
Punkty Rankingowe (League of legends) Mam 30 poziom, i nie wiem co to są punkty rankingowe, znaczy nie wiem jak sprawdzić ile ich sie ma, więc prosze mi powiedzieć, co wiecie o punktach rankingowych?
Mixo100
Mixo100 zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Jakieś ulepszenia ''aury''. Mam pytanie, jak, gdzie, i w jaki sposób można dostać taki kibel gdzie pisze Aura 1 czy coś takiego, bo jak oceniam obrazki to widze taki klozet często :P Co on daje, Jak go zdobyć i co kontretnie on robi, czy jest potrzebny, WSZYSTKO CO O NIM WIECIE.
Mixo100
Mixo100 zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Szukam gildi, jestem począdkujący. Szukam gildii, Mam 6 level, posiadam uzbrojenie na wszystkim, jeśli chodzi o skladki to moge jakieś grosze wplacić ponieważ narazie nie mam kasy :) prosze o odpowiedzi jeżeli ktoś chciałby mnie do gildii.
Mixo100
Mixo100 zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Kubeczki w Karczmie, Shakes & Fidged Czy można wygrać w kubeczki w karczmie? Czy jest jakaś szansa ze odgadne gdzie jest kuleczka?
Mixo100
Mixo100 zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Klucze do lochów, Shakes & Fidget Jak zdobyć klucz do lochów? Lub jak go dostać?
Mixo100
Mixo100 zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Stajnia, Zwierzęta... Jak wynajmuje jakieś zwierze w stajni, to co mi to konktretnie daje?