Na co wydać 2500 mm? Witam! Nie wiem na co wydać 2500 mm zbierałem aż uzbierałem i chcę już na coś wydać może macie jakieś pomysły? :D
Szukam Bractwa Mag 41 Grimmag Witam! Szukam (w miarę :/) ogarniętego bractwa w którym jest od 10 członków mam 41 lvl więc nie chcę do bractwa w którym są 20 lvle.... Fajnie by też było jakby to było aktywne bractwo pozdrawiam :)
Jak grać na 40 lvl Magiem ? Witam! Moja postać to mag na 40 lvl mam słabe eq i staty (przynajmniej według mnie ^^) i chcę po prostu mieć lepsze.Z mobów trochę dropi ale to nic nie daje. Na bossy trudne po unikaty też nie chodzę bo nikt mnie nie chce przyjąć no bo jak wcześniej mówiłem jestem słaby. Wiem, że są eventy itd. ale do tego też trzeba mieć ekpię. Jeśli chodzi o expienie to nie wiem czy iść do wyższego lvla i potem się ulepszać czy zrobić to teraz?
co lepiej kupic? Mam psc 50 zł i nie wiem czy lepiej kupić tak gdzieś 10-11k mm czy może tylko 2k mm i premium na miesiąc nie wiem co się bardziej opłaca możecie też zaproponować inne propozycje :)
Czemu nie mam bonusu mentora ? Czemu nie mam bonusu mentora na najlepszej postaci (31 lvl) A moi koledzy mają bonus mentora na najlepszej postaci o co chodzi ?
Ktora klase wybrac ? Ktora klase mam wybrac?