Czy można zdobyć w lolu "S+" po meczu ? Wtf, prawie w każdym meczu dostaje S+, do jej zdobycia potrzebujesz też mieć dużo farmy i trochę więcej asyst.
Siemkano :D jesteś w b1 na flexie, czy solo/duo, bo bym cie mógł trochę boostnąć
Najlepysz Spport W tym patchu zdecydowanie janna ze względu na mete assasynów, a jak wiadomo janna to jedna z lepszych postaci do pillowania adc. Nadaje się teraz do praktycznie każdego team compu.
głosowanie na nick Hmmm... Zastanawiałem się, czy nie zrobić tego bez "Lucian", żeby było samo "wife4bike".
Szukam kogoś do duo na sezon 17 Mam gols 5, mainuje supporta, nick: 1WorstThreshEUNE. To tam za 10 lat se możemy popykać. A, no i nie jestem dziewczyną :C
PSC do lola No za 20 i za 10zł.
Zimowa mapa w lolu. Kiedy? Najprawdopodobniej w 7 sezonie, czyli 7 grudnia.
Tipy do grania Bardem 1. Roamuj po mapie i zbieraj dzwonki, jeśli masz mało many i twój ad carry jest w dobrej sytuacji. 2. Jeśli pillujesz junglerowi, możesz wziąć na pierwszy level apteczkę i mu zostawić. 3. Zapamiętaj: lepiej mieć więcej many i hp, niż ap, gdyż bard potrafi być czasami bardzo mano-żerny, zwłaszcza jeśli przegrywasz na linii i musisz stawiać dużo apteczek i dlatego że bard jest bardzo papierową postacią. 4. Pamiętaj, że im dalej jesteś od miejsca, w które chcesz zultować, tym dłużej ult leci. 5. Nie zabij całego teamu ultując go xD. 6. Jeśli jesteś w odpowiedniej sytuacji, wejdź do krzaków i wbij na linię z junglerem przy pomocy E. 7. Odpowiednio pozycjonuj się na linii, żeby nie wyrwać jakimś CC, bo odrazu cię zabiją i tak żeby jak najczęściej próbować stunować przeciwników. 8. Regularniej bij przeciwników z wzmocnionych autoataków (pasywa). No i na razie tyle mogę ci powiedzieć :p
Gnar vs Renekton - Który champion dla początkującego? Oboma championami praktycznie nie da się przegrać gry, ale gnar ma trochę trudniejszą mechanikę.
Jak to jest z tym mmr? MMR maleje też jeśli gra się duo albo w więcej osób.
Szukam DUO! Wbijamy platyne Hmmmm... Ewentualnie później będę grał, do póki nie przegram dwóch gier pod rząd z zerową ilością lp.
Szukam DUO! Wbijamy platyne Mam silver 1 i mainuje suppa. Bardzo chcę wbić golda do końca i mogę z tobą pograć, jednak nie jestem pewny czy po dobiciu golda sobie nie odpuszczę, ale możemy zagrać kilka meczy. Nick: 1WorstThreshEUNE
Proszę o pomoc dot. supportów :) Na 10lvl to bierzesz garen i idziesz full tanki i sie wpierdalasz pod towery.
Jakiego supporta kupić? Thresh jest napewno teraz silniejszy, ale trochę trudniejszy. Jednak ja wole thresha ze wzlędu na to, że bard jest strasznie papierowy. Jeśli lubisz grać postaciami typu janna to możesz spróbować z bardem.
Wasze nicki :D 1WorstThreshEUNE
Jak dostać się "wysoko" w lolu Graj jungle albo mida postaciami, którymi najlepiej kerować.