LubieMalpeczki
LubieMalpeczki napisał(a) na forum gry Margonem
DOMINA heros Nie opłaca się. Heroiki i legi z dominy są warte mało i ciężko je sprzedać, bo są słabe. Lepiej jak kolega pisał, pod patryka, karmazyna itp.
LubieMalpeczki
LubieMalpeczki napisał(a) na forum gry Margonem
Margonem ........ Jeśli jeszcze istnieje to napisz do supportu, może pomogą.
wasza ulubiona mapa Podniebna świątynia i smocze włości.
Zabójcy ?? Dobry abatur = dobry team. Jeśli twój team nie będzie ogarniał to sam abaturem nie wygrasz. Polecam ci zeratula. Wchodzisz w niewidzialność i chodzisz po liniach wybijając słabe cele. Ilidian też jest spoko. Wbijasz się, zabijasz, włączasz uniki i uciekasz. Na novie i kerrigan się za dobrze nie znam. Polecam wybróbować postacie, zagrać na rotacji i wybrać tą, którą ci się dobrze gra. Do wyboru do koloru ;D
Pytanie dotyczące gry. O co chodzi w tej grze? Da się ustawić, żeby walki nie przebiegały automatycznie?
LubieMalpeczki
LubieMalpeczki zadał pytanie w grze Taern
Quest u Potwora Jawornego. O co chodzi z Potworem Jawornym? Jak mam te rzeczy zdobyć?
Jaki adc za 4800 kupić? Jakiego adc kupić za 4800? Myślałem nad vayne albo kog'mawem.
Irelia Jakie runy pod irelie? Ja osobiście próbowałem: na czerwonych 9x ad na żółtych 6x armor flat i armor per level na niebieskich 6x mr flat i mr per level na quintach 1x ad 2x lifesteal Czy są dobre? Chciałbym usłyszeć opinię doświadczonego gracza.
Inne moba Zna ktoś jakieś fajne moba? Bo nie gram już w LoLa bo mi się znudził i jest STRASZNIE TOKSYCZNY.
LubieMalpeczki
LubieMalpeczki zadał pytanie w grze Metin 2
Bojowiec Czy, żeby zrobić boja trzeba wcześniej ulepszać konia na większe lvlele czy wystarczy 35 lvl postaci? A jak z militarem?
Pobieranie Czy tą grę trzeba pobierać a jesli tak to ile i czy duzo zajmuje?
Gildia! s.27 Zapraszamy do gildii na s.27 Wyborowa Ekipa Mila atmosfera Wpisowe 5000 golda lub 20 grzybów Skarbiec 90% Trener 102% Gildia niedlugo bedzie kupowala grzyby przez paypal ktore starcza na ulepszenie na max !!!!!! ZAPRASZAMY PISAC DO Przemekk
Misja Mam jeden bohaterski czyn który nie moge wykonac. Tytuł : Wystarczy byc obecnym. mam wziac udzial w jakims turnieju ale nie wiem jak? Pomoze ktos?