rozmowy podczas bitwy Musisz sobie włączyć chat głosowy w ustawieniach, potem naciskasz Q. (kolega też musi mieć włączony) i mówisz. Ale lepszą opcją jest skype albo Team Speak, ponieważ jest wygodniej bo nie musisz naciskać Q żeby coś powiedzieć.
LaczkiKiepskiego
LaczkiKiepskiego oraz obrazswiata są teraz znajomymi
Czy jak kupiłem kamuflarz za golda a teraz sprzedam ten czołg to dostanę jakąś rekompensatę? Czy jak kupiłem kamuflarz za golda a teraz sprzedam ten czołg to dostanę jakąś rekompensatę?
Jagdpanzer E100-dobor perków Czy na ten czołg warto dawać perk na kamuflarz? (to będzie mój 4 na tym czołgu).
Jaki jest stosunek waszych rodziców do WoT (oczywiście jeśli nie jesteście jeszcze pełnoletni)? Jaki jest stosunek waszych rodziców do WoT (oczywiście jeśli nie jesteście jeszcze pełnoletni)?
CZy Balck Prince mimo swojego słabego działa ma szanse z innymi czołami ciężkimi VII tieru? CZy Balck Prince mimo swojego słabego działa ma szanse z innymi czołami ciężkimi VII tieru?
Jakie perki do Objekta 263 Jakie perki do Objekta 263
Czy w Fifie World EA również kara za kupowanie coinsów? Czy w Fifie World EA również kara za kupowanie coinsów?Czy takie coś tylko w FIFIE 15?
Trafiłem Messiego - co robić? Trafiłem ostatnio w paczce messiego :) co robić? skład pod niego czy sprzedać i za coinsy zrobić jakiś inny skład albo paczki otworzyć?
WZ-132 czy T-54 lt??? Który z tych czołgów bardziej nadaje się na twierdze? Czy może lepiej pozostać przy AMX 13 90?
Leopard 1 - linia prowadząca do niego Przyjemnie się gra czołami od VII poziomu prowadzącymi do niego? Bo ja stanąłem na VK 28.01 i gra mi się bardzo źle. Jeśli ją przejdę to za wolny xp tylko pytanie czy ten czołg i linia do niego jest tego warta?
Jaki zasięg ma M41 HMC?? Na jaką odległość jest w stanie wystrzelić pocisk?
Gdzie strzelać w IS-7 gdy pokazuje tylko wierze ? Gdzie strzelać w IS-7 gdy pokazuje tylko wierze ?
Sherman Jumbo czy Firefly? Który lepszy na twierdze?
Jakie czołgi polecacie do misji hartowana stal??? Jakie czołgi polecacie do misji hartowana stal??? (Z ciężkich nie mam tylko T57 Heavy).
Ile będzie kosztować AMX CDC????? Ile będzie kosztować AMX CDC?????
Jakie są najlepsze niszcyciele do misji w plutonie na 30% obrażeń zadanych przeciwnikom? Jakie są najlepsze niszcyciele do misji w plutonie na 30% obrażeń zadanych przeciwnikom?
Ile będzie kosztować STA-2? Ile będzie kosztować STA-2? Nowy premium...