Jakie są zalety i wady czołgu T110E5 ? Chciałbym się dowiedzieć jakie są wady i zalety tego czołgu. Da radę nim się jakoś kontować ? Jak oceniacie poprzednika M103 ?
cFosSpeed czy poprawia ping w grze ? Chciałbym się dowiedzieć, czy ten program coś naprawdę daje. Znacznie on poprawia ping czy tylko trochę ? Wgl jest jakaś różnica z tym a bez tego ?
Co się stanie z wyposażeniem T62A spot ? Jak ktoś założy do niego wyposażenie i ten czołg zniknie 1 lipca to co się stanie z wyposażeniem ? Zniknie czy przejdzie do magazynu
Ile razy można "przypadkowo kupić czołg premium " ? Witam. Dowiedziałem się, że jak się kupi czołg premium i nie ma na nim żadnej bitwy i wyśle się ticketa do wg, że kupiłem go przypadkowo to zwracają nam za niego złoto. Ile razy mogą nam zwracać czołgi jeżeli nie będą żadnej bitwy ?
Da rade odzyskać złoto za czołg premium ? Jak w temacie. Da radę tak zrobić ? Jak tak to kiedy i w jakich okolicznościach ?
Przyszłe patche - jakie czołgi będą znerfione ? Jak już zapewne wiecie w przyszłym patchu 9.1/9.2 będą duże zmiany w niektórych pojazdach. 8 najlepszych czołgów ma dostać nerfa i 12 najgorszych ma dostać buffa. Wie ktoś, które czołgi będą zbuffowane, a które znerfione ?
KingFresh
KingFresh zadał pytanie w grze Hero Zero
Y gonna call - o co chodzi w tej misji ? Jak mam np. 25 lv i wybiorę sobie peta ( towarzysza ) to będę musiał czekać, aż nabije ten 60 lv czy będę go mógł jakoś użyć ?
KingFresh
KingFresh zadał pytanie w grze Hero Zero
Gdzie można sprawdzić kiedy będą jakieś łotry ? Jest może jakiś dział na forum w którym jest napisane kiedy i o której będą jakieś łotry ? Jak nie to o której mniej więcej się pojawiają i na jakiem mapce ??
KingFresh
KingFresh zadał pytanie w grze Hero Zero
Stay Puft - o co chodzi ? O co chodzi z tym, żeby pokonać tego Stay Puft ? Od jakiego to jest lvla ?
dodatkowe opcje gry Co oznacza potrójne bufforowanie i co ono daje ?
KingFresh
KingFresh zadał pytanie w grze Metin 2
Sprzedaż ekwipunku. Mam do sprzedania ak47 + ammo na serwerze tbd. Jak coś pisać poniżej ofertę :)
Jak naprawdę działa wn8 ? ... Witam. Dowiedziałem się, że wn8 działa na zasadzie, że nie liczy się ile dmg zrobimy tylko na jakim czołgu to zrobimy. Czyli jak ktoś zrobi np. 2500 dmg na T29 i 2500 dmg na czołgu, którzy gracze robią słabe dmg to więcej wn8 zaliczy nam do tego czołgu gdzie są mniejsze średnie wyniki na bitwę danych graczy ? Jak ktoś nie wie o co chodzi niech wejdzie w to htt p://www.youtu be.com/watch?v=ibsCmpWGcUk&list=UU-fy 5EleMyLFK6Z-qM7 ae2g { Bez spacji } i przewinie do minuty 7:33 aż do tego momentu co się wypowiada koleś jak jest naliczane wn8 i napisze czy to jest naprawde prawda to co on mówi
zmiana jakości na tank inspector Da rade zmienić jakoś jakość w programie tank inspector ? Lekko mi tam się przycina.
Strona do sprawdzania dmg na czołgach. Wie ktoś czy istnieje taka strona, która sprawdza wyniki wszystkich graczy na danych czołgach a następnie oblicza średnią tego zadanego dmg ?
Podkalibrowy a duża odległość. Na jakiej zasadzie działa pocisk podkalibrowy ( za gold ) ? Słyszałem, że im większa odległość od celu tym mniejsza penetracja. Czyli np. jak strzelam z apcr z odległości 500 m to penetracja może wynosić mniej niż na zwykłym ap ?
Tekstury 6% 9.0 Wie ktoś czy już powstały jakieś tekstury do wersji 9.0 ? Jak tak to gdzie mogę je znaleźć ?
zniżki czołgów na dany tier. Jakie są zniżki pojazdów premium na dany tier? Z tego co się orientuje to 50% jest do V tieru. Tylko z tego co wiem kiedyś była przecena VII na 50% a teraz widuje tylko 30. Wie ktoś o co chodzi ? :D
zniżki czołgów na dany tier. Jakie są zniżki pojazdów premium na dany tier? Z tego co się orientuje to 50% jest do V tieru. Tylko z tego co wiem kiedyś była przecena VII na 50% a teraz widuje tylko 30. Wie ktoś o co chodzi ? :D