KillZone3
KillZone3 napisał na forum gry Metin 2
Podoba Wam się ta nowa postać? Jak dla mnie skille spoko tylko trzeba poprawić ekwipunek np. zbroja którą ma się od początku trzeba wbijać aż do 26 lv do kolejnej...
KillZone3
KillZone3 napisał na forum gry Era of Empire
HOW2GET GOLD Możesz jedynie je zdobyć z domków.
Jakie gry z otwartym światem (sandbox) polecacie? Pogram w Don't Starve fajna gierka małe wymagania
Problem z logowaniem Nie wiem z jakiego powodu ale mam problem z logowaniem. Login i hasło są zgodne ponieważ sprawdzałem je z moją poczta ,świat jest ok oraz język ale nadal z jakiegoś powodu pisze mi hasło nieprawidłowe. Pomoże ktoś ??
KillZone3
KillZone3 zadał pytanie w grze Prison Wars
Problem z misją Mam problem w prison wars mam zadanie rozesłać ten link i nie wiem jak tą misje przejść rozesłałem link. A kliknęły mi ok.5 osób ,misja dalej jest co zrobić ?
Zrzuty Ekranu Nie wiem jak dodać zrzut ekranu do serwisu nie chodzi mi o zrzut do zadania ale zdjęcia do zakładki Oceń zdjęcia.
KillZone3
KillZone3 zadał pytanie w grze Goblin Keeper
Treningi w Gobling Kipperze Wiem że niedługo gra się kończy ale mam problem za zadanie muszę posiadać ORK'a na poziomie 20 problem w tym że mogę go ulepszyć do max 10 poziomu. Ktoś pomoże ??
Oglądanie broni W Counter Strike GO Tak jak w temacie nie wiem jak patrzeć na broń ,czy ją oglądać podpatrzyłem to na filmiku i nie wiem jak to się robi. Jestem początkującymi więc...