KamDG
KamDG dodał zdjęcie
Penta Illaoi
Jak przekazać punkty innej osobie na tym serwisie? W ogóle się da? to czemu po wejściu na profilu lachuhd91 jest możliwość przekazania? na górze masz "Podaruj punkty"
Ktoś chętny duo w LoL'a?
  • Paweł

    Paweł Ja w sprawie konta w lolu

    04.08.2015, 10:23
KamDG
KamDG oraz piterakus są teraz znajomymi
KamDG
KamDG oraz Rafał są teraz znajomymi
sprzedaż itemów - gdzie i jak? siema, jak moge sprzedać itemy? daje je jakiemuś typowi który sprzedaje i skupuje ale jak mu daje to nie dostaje za nie kasy, gdzie sie zatwierdza sprzedaż?
misja z teleportem - jak ją wykonać? 5lvl siema, w inwentarzu mam przedmiot i pisze tam coś z teleportem i mam to dać albo użyć obok "Tina" lecz na mapie są 2 postacie + wilk z którymi moge coś rozmawiać i przyjmować zadania ale nie ma żadnej Tiny. pomoże ktoś
KamDG
KamDG zadał pytanie w grze League of Legends
nowy champion Rek'Sai właśnie zaprezentowano nowego championa Rek'Sai, co o nim myślicie?
KamDG
KamDG zadał pytanie w grze League of Legends
nowy program "Zapros znajomego" ponad miesiąc temu na maila dostałem info że za 30dni będzie zmiana w programie zaproś znajomego, minęło już 35 dni a nadal jest stary program 2.0 Wie ktoś może kiedy ten nowy program w końcu wejdzie w życie?
KamDG
KamDG zadał pytanie w grze Tera Rising
już dostępny nowey Summoner's Rift Ruszyła Beta nowego Summoner's Rift!! Odświeżony SR dostępny jest na razie w kreatorze drużyn i we wszystkich trybach z botami. Graliście już?
Weekendowa oferta IGC Weekendowa oferta IGC powraca. Tym razem za gotówkę możecie zdobyć Forda Shelby GT500 Super Snake! Nie przegap okazji, aby uzupełnić swój garaż i udaj się do Dilera już teraz! Oferta ważna do godz. 14:00 w poniedziałek 13 października.
IGC – Alfa Romeo 8C Cometizione Weekendowe oferty IGC powracają! Na pierwszy ogień idzie Alfa Romeo 8C Competizione z eleganckim, czarnym lakierem. Auto dostępne jest już u dilera samochodowego z 1 900 000 gotówki. Oferta ważna tylko do godz. 14:00 w poniedziałek 29 września, więc już teraz udaj się do gry, aby nie przegapić takiej okazji.
KamDG
KamDG zadał pytanie w grze League of Legends
Jaka dywizja za pierwsze 10 rankedów Witajcie, jaką dostanę dywizje gdy zdobędę 10/10 wygranych pierwszych rankedów? wygrałem już 5/10. Wie ktoś jakie są dywizje przydzielane za daną ilość wygranych?
KamDG
KamDG zadał pytanie w grze League of Legends
Banner na profilu Mam pytanko odnośnie bannera profilowego w lolu, mam cybernetycznego eza i po założeniu avatara zmienia mi się banner, są jeszcze jakieś inne sposoby na zmianę tego bannera na jakieś inne?
KamDG
KamDG zadał pytanie w grze League of Legends
Braum już dostępny! Przed chwilą po aktualizacji dodali nową postać lecz jeszcze nie da się jej kupić, jak myślicie, jutro będzie możliwy zakup?