Jeegit
Jeegit napisał na forum gry Polwars
Robot Gniewko M-1 , M-2.....i tak dalej... Gdzie mogę znaleźć robota Gniewko?
Jeegit
Jeegit napisał na forum gry Polwars
Do czego jest zwierzę? Potraktuj zwierzaka jako tarczę (zbiera na siebie ciosy) oraz broń (zadaje obrażenia przeciwnikowi)
Jeegit
Jeegit napisał na forum gry Polwars
Oceń grę "Polwars"! Gra mocno nastawiona na Pay2Win, poza tym płacąc i tak nie wiele zyskujesz. Gra na lata. wymaga wiele cierpliwości
Jeegit
Jeegit napisał na forum gry Polwars
odznaki jak je zdobyc Najprościej to chyba się zdobywa odznaki za walki ze szczurami. I tak ze szczurami walczysz dla rudy a odznaki są przy okazji.
Jeegit
Jeegit napisał na forum gry Polwars
Konto w grze. Konta całkowicie nie można usunąć. Możesz je zamrozić na miesiąc lub całkowicie zablokować. Za odblokowanie trzeba zapłacić kasą. Jeżeli Ci to nie przeszkadza to zostaw postać sępom.
Jeegit
Jeegit napisał na forum gry Polwars
Który to ten z agencji nieruchomości,u którego trzeba kupić mieszkanie? Z tego co pamiętam mieszkanie otrzymasz wykonując zadania w grze.
Gdzie jest przycisk KUP Moim zdaniem jest błąd w tej instrukcji, zamiast tego wejdź na stronę gry ghost recon phantoms, tam znajdziesz przycisk kup. Wybierz płatność w złotych, potem Pay safe card. Zaznacz wysokość doładowania. Wpisz otrzymany kod. Przydał by się plusik :)
Gdzie jest przycisk KUP Też się z tym borykałem Moim zdaniem jest błąd w instrukcji. Zamiast tego przejdź na stronę http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-phantoms/pl-pl/home/. Zaloguj się na stronie. Przycisk kup jest w centralnej części strony. Wybierz PAYSAFE card. Zaznaczać opcję która Cię interesuje i wpisujesz otrzymany kod. polecam odbieranie doładowania w weekend dostaniesz bonus. Przydał by mi się plus :)
Punkty z dogry Po otrzymaniu kodu od dogry.pl wejdź na stronę http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-phantoms/pl-pl/home/. Wybierz zakładkę "KUP". Następnie zaznacz "paysafecard". Wybierz odpowiednia ilość GC i wpisz kod otrzymany od dogry.pl
Kod na GC (ghost coin) Sorry ale nie napisałeś za wiele. Poza tym nic co wszyscy wiedzą. Użyłem wymiany punków na GC i przyszedł do mnie kod oraz informacja że na stronie dogry.pl/ghost-recon-phantoms mam szukać przycisku KUP. Może jestem ślepy ale nie widzę takiego przycisku.
Dobieranie osób do team'u Jak rozpoczyna się mecz to po prawej stronie listy graczy są procenty, co one oznaczają? Lepiej dobierać do teamu graczy z większymi procentami?
Pobieranie DLC ze steam'a Mam problem z pobraniem DLC ze steam'a. Po zaznaczeniu DLC do pobrania pojawia się komunikat "Wystąpił problem podczas dodawania tego produktu do twojego konta Steam." Czy muszę mieć grę zainstalowaną przez Steam? A jeżeli zainstaluję ją jeszcze raz przez Steam, to czy będę miał dostęp do swojego tymczasowego konta?
Skuteczność celownika laserowego Czy nie jest tak że celownik laserowy zdradza naszą pozycję? Lepiej grać z celownikiem czy bez?
Sróty klawiszowe Czy oprócz "I" są jeszcze inne skróty klawiszowe
zmiana clock na oracle Czy da się zamienić w trakcie gry clock na oracle?