Czy CS pójdzie?? Pójdzie, ale framerate będzie koszmarny i gra nie będzie grywalna ... No chyba że na rozdzielczości 640x480 czyli o wydostaniu sie z silvera 1 zapomnij.
Portfel steam, czy można jakoś doładować sms? Powiem tak, jest sposób: Kupujesz na g2a kartę podarunkową steam i wybierasz opcję "pay by phone" podajesz mail i zostajesz przekierowany do strony z płatnością. Wiem prowizja jest niesamowicie wielka bo np. kupując kartę podarunkową steam o cenie 21zł musimy zapłacić aż 61.50zł
Vacban pomocy możesz spróbować napisać do supportu Valve i napisać o tym że pewna osoba cię okradła z konta i nabiła na nim bana oraz czy mogliby w jakiś sposób pomóc. Izakowi pomogli ponieważ ktoś mu raz ukradł jedno z kont oraz je odzyskał. Lecz w twoim przypadku nic nie gwarantuje ale warto spróbować
Ile to trwa??? To jest VAC tylko inaczej nazwany i nadał go Overwatch w csgo
CO KUPIĆ ?? H1Z1 bardziej jeżeli chodzi o deathmatch i gameplay.
Nie działająca animacja umierania w cs go ten element został usunięty lub działa tylko pod sv_cheats 1.
Czy pójdzie mi cs go? Będzie działać ale nie na tyle dobrze by nazwać w 100 % grywalnym.
CS:GO Promocja prawdopodobny czas nadejścia promocji możesz śledzić na tej stronie: http://www.whenisthenextsteamsale.com/. Zawsze możesz sporo zaoszczędzić kupując wersje z innego regionu i aktywować za pomocą vpn. Jak chcesz sie dowiedzieć jak pisz na priv.
Kupie konto steam 2k3 czyli z 2003 roku Różni się tym że ma krótsze id i dodaje właścicielowi i odwiedzającemu uczucie respektu gdyż posiada unikalne konto. Btw takie konta można nabyć przez internet i przeważnie mają half life w bibliotece.
Pomocu mam problem z cs "FATAL ERROR" sprawdź pliki lokalne gry.
Wybór skina. Hiperbestia ft
Ile FPS powinno być stary procesor polecam wymienić jak również płytę główną by kupić coś bardziej rozsądnego. Możesz kupić dobre APU od amd za niecałe 500 zł plus płyta zakup wyjdzie cie do 1000 zł i framerate powinien sięgać w granicach 100 lub wyżej zależnie od rozdzielczości monitora.
Cs:go nie działa.exe sprawdź spójność lokalnych plików gry. Jeżeli to nie działa spróbuj ponownie zainstalować sterowniki do swojej zintegrowanej grafiki.
Czy pójdzie mi CS:GO Przydałoby się podanie informacji o modelu tego core 2 duo. Moja sugestia to dołożenie dodatkowych GB ram oraz zakup lepszej karty graficznej.
Zmiana dysku może się nie zmieścić w gnieździe dysków.
Problem z autoexec w opcjach uruchamiania wpisujesz +exec autoexec i powinno działać
Co ile dogry uzupełnia skiny do cs go ? przeważnie do dwóch lub trzech tygodni. Po prostu szybko się kończą bo jest dużo zamówień na nie
H33t_cc
H33t_cc napisał na forum gry Transformice
Dyskusja na temat truskawek https://scr.hu/Vwrv4O więcej opcji jest w wersji steam (region rosyjski ceny nieco niższe)
Problem z myszką w cs;go. framerate skacze i dla tego ustaw na stabilne 60 fps komendą fps_max 60 i sprawdź czy problem nadal występuje.
Ile będę mieć FPS w cs go ? maks 100 jak nie mniej