Przyczajony tygrys tych mistrzostw Sk t1 telecom, czyli zwycięzcy ostatnich mistrzostw nie byli nigdzie typowani do zwycięstwa. Byli wielkim zaskoczeniem, myślicie że w tym roku jakaś drużyna też będzie w stanie nas zaskoczyć czy jest już murowany faworyt?
Mistrzostwa Świata Pytanie do osób będących na bieżąco w rozgrywkach League of Legends na wysokim poziomie. Czy waszym zdaniem na tegorocznych mistrzostwach świata któraś drużyna z Europy czy Ameryki będzie w stanie wreszcie dostać się do pierwszej trójki i dorównać królującym od zawsze graczom sceny azjatyckiej?
Mapy League of Legends Jakie nazwy nosiły wszystkie mapy kiedykolwiek dostępne w League of Legends (włącznie z istniejącymi) ?
Diament szuka duo Witam. Szukam kogoś kto pogra ze mną trochę duo rankedów i znajduje się w dolnym diamencie lub platynie jeden. Szukam gości którzy wiedzą o linii na której grają bardzo dużo i bardzo często ją wygrywają. Mam ostatnio troszkę pecha do sojuszników i potrzebowałbym kogoś kto zapełni tą lukę. Grywam praktycznie wszędzie, jeśli jednak naprawdę trzeba wygrać potrafię grać na Topie, jungli i supporcie. Nie wymagam skypa czy ts'a. Po prostu chcę Cię mieć w swojej drużynie, po swojej stronie ;)
Jaka jest jedyna postać posiadająca energie, nie będąca ninją? Jaka jest jedyna postać która posiada energie, ale nie jest ninją?
Które postacie mają globalne pasywki? Które postacie mają pasywki działające globalnie?