Vayne top? KIECA Ja się nie zgadzam z twoją opnią.kszovslysica Tu masz jak grać vayne na postacie typu patheon:ł https://www.youtube.com/watch?v=kml0Dqwmjpo
Tryby w Lolu Tak, zazwyczaj to pomysły graczy, ale tworzenie i rospadszenie trwa długo xd
Main Champy w Lolu Yasuo/Riven/Kata/Jinx - każdym z nich po kolei robiłem pierwsze penty :P
Runy na obrażenia krytyczne. Nie jest tak jak mówisz, ponieważ są dwa typy run. Ty mówisz o 0,93% szans na trawienie krytyczne a ja mówię o 2,23% obrażeń krytycznych. Sprawdź sobie w sklepie z runami, poza tym jak grałem to widziałem że nic a nic się z szansy nie zmieniło.
Pomocy skórka do leesina Mam problem nie wiem jaką skórkę kupić obie mi się podobają mianowicie: Lee sin smocza pięść(dragon fist) Basenowy lee sin(pool party)
Nie wiem kogo kupić. Mam pytanie nie wiem kogo kupić, kogo bardziej polecacie? Myślę nad: Shaco Volibear Vladimir Mam ochotę kupić sobie shaco albo vlada ale teraz w tej mecie dobry jest volibear kogo polecacie?(linia jest nieważna może top?jungle)
Nie mogę wyświetlić historii meczów Czy wy też tak macie że po ostatnim patchu jak chcecie wejść w historie meczów w cliencie to ładuje się ładuje ale nic nie wyskakuje?
Filippo22
Filippo22 zadał pytanie w grze Star Conflict
Nie dostałem punktów za samouczek Ile mam czekać na punkty? przeszedłem go wczoraj i dałem zdjęcia to czy dostane jeszcze onus na punkty? jest do jutra
Q yasuo jaki dmg zadaje? Mam pytanie czy yasuo z Q bije nieuchronne obrażenia czy po prostu tyle bije ile ma podane bo mim kolega powiedział że zadaje "true" dmg bo rozwala tanków.
Wyprzedaż skórek jak? Mam pytanie czy skórki które są w wyprzedaży mogą być tylko raz do puki cała reszta nie będzie? czy to jest całkowicie losowe i może się zdarzyć że te sama skórka była już nie dawno w wyprzedaży i znowu jest.
Czy opłaca się kupić lee sina? Mam pytanie czy lee sin jest wciąż mocny? bo wypadł z mety teraz jest inna na tanków a lee sin odpada w "lejcie" late game i nie wiem czy go kupić, czy będzie skuteczny w jungli jak i na topie i czy jest grany , czy kupić coś innego pomocy :(
Jak zwiększyć fps w lolu Mam pytanie wiecie może jak zwiększyć fps w lolu mam 25-30 fps ciągle jest na to jakaś rada w grze jeśli chodzi o ustawienia graficzne nic to nie daje
Czy waszym zdaniem riven... Czy waszym zdaniem Chempion Riven jest trudny? Co o nim sądzicie? czy jest trudny do grania carrowania ogólne trudność.
Jak dużo jest tych ludzi? Mam pytanie czy dużo jest ludzi którzy zakładają nowe konto? Grałem na koncie brata kolegi która ma 10 lvl tam przynajmniej jedna osoba na mecz ma z jakiś 30 bo to nienormalne żebym ja np przegrywał z katariną na midzie jak ona ma na koncie 10 lvl ( mam 30 lvl i nie nie gram tak chó***o...) poza tym widzę jej farmę ruchy sposób grania tylko gdyby to był jeden taki przypadek...
Czy kassadinem opłaca się grać? Jak myślicie czy kassą po tych kosmicznych nerfach będzie jeszcze grany? i w ogóle miał dostać reworka w tym pachu a zamiast go dostać dostał nerfa i tak był już słaby miał słabe przeliczniki...
Skin do riven jest/kiedy? Czy skin do riven dragon blade jest jeszcze dostępny?
Jak długo będzie dostępny skin do Riven? Mam pytanie jak długo będzie dostępny skin do Riven Riven smocze ostrze (dragon blade)
Pytanie o Draft nemezis Mam pytanie czy jak raz wyszedłem z gry podczas wyboru bohatera a często gram to już niedostane ikony czy to trzeba wyjść więcej niż raz?
Kassadin jest OP warto? Czy warto kupić kassadina? Bo nie wiem za każdym razem jak gram z enemy i jest kassadin to tak lami że w ogóle nie wiem jak by miał ping 800 i rzadko go spotykam a jak już spotkam to na prawdę żenada więc nie wiem doradźcie czy jest dobry czy nie.
Riven na mida? czy w jungle? Witam wiem że Riven jest na topa ale wiem że można grać nią na mida lecz kiedy nią można grać? Ponieważ dużo osób gra nią na midzie ale jak ja grałem na vladmira to nie miałem z nim szans a przecież Riven kontruje Vlada. I czy na jugnle można nią jeszcze grać?