Ellendill
Ellendill napisał na forum gry Tibia
jaki mount jest najtanszy? Przy farcie możesz też bardzo tanio zdobyć Wild Horse`a, właściwie, to jak poczytasz jak zrobić sobie sugar oat, to nawet za friko.
Ellendill
Ellendill napisał na forum gry Tibia
co myślicie o robienie taska na miniotaury pod thais 30 lvl druid bicia z ave ? Jeżeli masz Pacc, to polecam Minoski na Yalahar. Szybko wchodzi task.
Ellendill
Ellendill napisał na forum gry Tibia
jakie przedmioty dodają nam predkosc poruszania sie ? Jest jeszcze amulet, który dodaje 2 do speed`a.
Ellendill
Ellendill napisał na forum gry Tibia
zarobek u ek Jeżeli nie wbiłeś jeszcze 40 poziomu to zrób taska na 5000 minotaurów, nose ring, który wypada z boss`a jest warty między 200-300k + może Ci wypaść dwarven helmet, który waha się w okolicach 500k-1kk. Nie wspominam o tych wszystkich pierdołach co wypadają z minosów, a w większych ilościach stanowią niezły zarobek. Obowiązkowo Obsidian Knife, do skórowania.
Ellendill
Ellendill napisał na forum gry Tibia
Ellendill
Ellendill napisał na forum gry Tibia
jaki mount jest najtanszy? Dzisiaj udało mi się oswoić osła jednym Bag of apple slices, a kupiłem go za 10k, chodzą na Rowanie teraz po 15k, a z witch`a wypada rzadko. A jak zdobyć? Just google it! :)
Runy dla wszystkich postaci, czy pod profesje? Witam :) Czy opłacalne jest robienie run pod każdą postać osobno, czy lepiej jest może robić runy po prostu pod profesje, np.: typu tank/support/adc/ap/jungler?
Gold V i elo hell Witam, jestem aktualnie w G V i się zawiodłem... Myślałem, że są tu już ogarnięci gracze... Mianowicie.. Dostaję 10-15 punktów za wygraną, -20-24 za przegraną rundę.. Zdobywam do 20-30 punktów i w 1-2 mecze mi wszystko spada, potem przegrywam na 0pkt ze 2 mecze i znowu tak w kółko. Czy mogę spaść z powrotem do Srebra? Nie wytrzymuję już psychicznie z idio.tami.. :(((
Darius i jego kontry Witam, chciałbym zapytać o kontry Dariusa i dlaczego nimi są. Dziękuję :)
Wukong clan Zakupiłem sobie niedawno Wukonga i chciałbym zapytać o jakieś buildy dla niego na jungle/top, jaką umiejętność max`ować. Pomóżcie! :)
Tresh i build Ogólnie linię bota staram się omijać, bo wolę grę solo, ale jak już mam grać support`a to Tresh. Powiedzcie mi, jaki jest najlepszy build na niego, runy oraz specjalizacje. Z góry dziękuję :)
RP od RIOTu Gdzie napisać z prośbą o dołożenie RP do skórki? Support league of legends w jakim dziale?
Kata poza midem Czy Kata nadaje się do gry poza midem ? Jak tak to lepiej na bocie, czy topie ? ;>