Misja: "Co to jest hangar?" Wpisz "Lotnisko".
Dymkobierca
Dymkobierca napisał na forum gry War2Glory
gra jest kooperatywna czy solo? Gra typu Plemiona/Trawian. Więc myślę że ze znajomymi można spokojnie grać. Masz czat prywatny by się socjalizować, są też Sojusze dla wspólnej kooperacji.
Dymkobierca
Dymkobierca napisał na forum gry Ragewar
Epoka brązu Opracowanie po kolei każdej technologii w Epoce Kamienia pomaga w tym najlepiej. Wydaje się, że niektóre gałęzie drzewka można pominąć, ale później brakuje surowców do wykupienia ostatnich pozycji. Kościarnia, Kamieniarz, Zielarz, Sad - należy je opracować jak najprędzej. Dzięki temu odblokujesz "Dzieci Wudu" i (chyba) "Pierwsze wygody" zaraz po uzyskaniu wystarczającej ilości punktów. Co do Kampanii, są tam zadania, za które otrzymujemy sporo punktów rozwoju. U mnie wystarczyło podbić tylko pierwsze dwie prowincje. P.S.: Sprawdziłem u siebie, okazuje się, że nigdy nie odblokowałem Dzieci Wudu z braku surowców. Można więc to jakoś obejść, ale to nieopłacalna droga na około.
Dymkobierca
Dymkobierca napisał na forum gry Jungle Wars
Czy w tej grze są jakieś eventy? Eventy chyba tylko polegające na okresowych zniżkach na złote monety i budowniczych.
IS-7 - czy warto go opracować? Pytanie sprzed roku, a tu nagle taki boom odpowiedzi. Co się dzieje?
Wyposażenie M24 Chaffe Sport Czy opłacalne jest montowanie jakiegokolwiek wyposażenia na Chaffe SPORT? Czy zainwestowane kredyty zwrócą się po wypełnieniu kilku misji, a wydatek uczyni rajdy łatwiejszymi? I jeszcze jedno, jaki los spotka wyposażenie zamontowane na pierwszotierowym M24 po zakończeniu eventu?
Maybachy a VK 30.01 D W celu jak najszybszego zbadania VKi 30.02 D chcę pominąć opracowywanie silników, jednak moje dotychczasowe wyniki wskazują na morderczo długi grind. Czy wykupienie silników opłaca się? Czy kilka dodatkow h koni uczyni grę VKą bardziej znośną?
"Smocza grań"? Ostatnio, wybierając mapę do bitwy treningowej, znalazłem pozycję zatytułowaną "Smocza grań". Nigdy nie widziałem jej na randomie. Czy to jakaś stara mapa, którą usunięto? Jak tak, to dlaczego? Wygląda ciekawie. Jest możliwość, że przywrócą ją w przyszłości?
Czy opłaca się kupować kamuflaż za złoto? Czy ta niewielka premia do kamuflażu za posiadanie farby na czołgu jest warta swojej ceny? Czy jakoś diametralnie zmienia jakość rozgrywki scoutem lub np. niszczycielem?
Którą ścieżkę do Indien Panzera wybrać? Postanowiłem zgrindować Indien Panzera. Mam do wyboru dwie ścieżki. Jedną prowadzącą przez VKi D i drugą przez Aufkl. Panterę. Którą linią gra się przyjemniej?
Którą linię niszczycieli niemieckich wybrać? Czy bardziej opłaca się opracować Hetzera i grindować Jg.Pz. E 100, czy może jednak ciekawszym wyborem jest linia szklanych dział?
Czy jeszcze warto grindować Chaffe? Z ostatnich nieoficjalnych informacji wynika, że czołg lekki V tieru, Chaffe, ma zostać zrównany z innymi LT swojego tieru (czyt. znerfiony). Czy opłaca się przed patchem zgrindować ta linię amerykańskich pojazdów? Czy to po prostu będzie strata czasu (zakładam, że koszt opracowania spadnie i to bardzo)?
IS-7 - czy warto go opracować? Linia ciężkich czołgów rosyjskich oferuje różne wspaniałe maszyny, jak KV-1 i IS-3. Jednak opinie dotyczące IS'a-8 są dosyć niepochlebne. Czy warto przemęczyć ten dziewiąty tier, by uzyskać dostęp do IS'a-7? Czy jest on tego wart?