Daximor
Daximor napisał na forum gry Undermaster
Jak zdobywać exp w Undermaster? W grze jest kilka możliwości zdobywania punktów doświadczenia. A oto najważniejsze: Buduj nowości w swoich katakumbach Wykonuj zadania Gromadź osiągnięcia Umieszczaj obiekty Burz ściany Odbieraj produkty Badania Rozbudowy Jeśli zgromadziłeś wystarczającą ilość doświadczenia, wzrasta Twój poziom. Ile punktów potrzebujesz do następnego poziomu widoczne jest po najechaniu myszką na pasek postępu po prawej stronie. Po kliknięciu wyświetlone zostają nowości z kolejnego poziomu. Jeśli klikniesz w ten zwój na dole i a końcu po prawej masz ksążkę z poradnikami.
Czy warto grać z tzw "skautem"? Jak najbardziej warto gdyż: możesz strzelać celnie chodząc, skacząc, jeżeli przeciwnik nie ma kevlara to strzałem w tors zabijesz go 1 strzałem i kosztuje jedynie 1700$
Profesjonalni gracze Oczywiście Snax (mistrz poruszania się w smołkach)
Zerowanie się konta?! Z każdym kolejnym tygodniem bez bana czas blokady konta zmniejsza ci się o 1 stopień, czyli jak dostałeś bana na 7 dni i przez tydzień nie dostałeś bana to jak go dostaniesz to na 1 dzień i tak z każdym kolejnym tygodniem.
Jaki jest najładniejszy skin do AK-47. Ja osobiście kupie sobie AK Elitarny, jest przyjazny dla oka i dla portfela :P
Po 10 wygranych grach turniejowych przydzieliło mnie do Gold Nova 1 (Złoty Laur 1), czy to dobry wynik? Jeśli to twoja pierwsza styczność z cs-em to jak najbardziej dobrze i powinienieś się cieszyć, że cię do silvera nie wrzuciło bo jak legenda głosi "nie da się wyjść z silvera" :D
Co sadzicie o bezsensownym systemie banow? Jeżeli chodzi o to banowanie tzw. falami to ma to swoje plusy jak i minusy. Mnie osobiście przypadł do gustu, gdyż nawet jak ktoś będzie miał w 100% widoczne haxy to VACa dostanie od razu.
Warto grać na tych serwerach "oficjalnych", czy lepiej znaleźć sobie jakiś społecznościowy i tam grać? Osobiście wydaje mi się, że lepiej znaleźć sobie jakiś serwer społecznościowy z tickratem 128, a nie grać naoficjalnych z tickratem bodajże 64. Jednak różnicy w grze to dużej nie robi, ale jak już będziesz grał naprawde dobrze to uwierz tickrate 64 będzie cię irytował.
Daximor
Daximor napisał na forum gry Undermaster
Daximor
Daximor napisał na forum gry Ikariam
Jakie są misje w grze ? 1. Wybudować koszary 2. Posiadać koszary poziom 6 3. Posiadać muzeum poziom 5
Daximor
Daximor napisał na forum gry Ikariam
Jakie są misje w grze ? Sam mam problem z 2 zadaniem bo mi go nie przyjmują.
Daximor
Daximor napisał na forum gry Ikariam
Jakie są misje w grze ? 2 zadania to rozbudować koszary do 6 poziomu, tylko jakoś oni nie przyjmują ludziom tego screena i jakieś problemy z tym zadaniem są.
Daximor
Daximor napisał na forum gry OnePiece Online
Wszystkie 3 zadania w tej grze 1. chyba 10lv 2.chyba 25lv 3.40lv