Dardani
Dardani zadał pytanie w grze AION
Ban za multi konto... Witam! Otóż chciałem się zapytać, ponieważ w niektórych grach lubią banować za tzw. multikonta.. Chciałbym się poprostu dowiedzieć, czy w aionie tak jest? Gram dosyć długo, lecz chciałbym zmienić adres e-mail na taki, na którym mam już jedno konto.. Czy mi go przypadkiem nie zbanują? ~Dziękuje za odpowiedź..
Dardani
Dardani zadał pytanie w grze AION
Kamienie many do kleryka Witam, jak w temacie, wiem, że ostatnio pisałem o strzelca, ale klerykiem też chciałbym pograć i go nie zaniedbywać, więc prosze o radę ;)
Ban za podwójne przełożenie? Witam, chciałbym zadać pytanie, czy do need for speed world można dostać bana za podwójne przełożenie w wyścigach drag.. Troche mi się zdarzyło razy zobaczyć, że ktoś się żalił, że dostał bana za double shift.. Czy to jest prawdą? I na czym to polega? Wolałbym być bardziej ostrożny, żeby mnie coś takiego nie spotkało.. Dziekuje za rade/odpowiedź ~~ Przepraszam za błędy, nie mieszkam już troche w Polsce :/
Dardani
Dardani zadał pytanie w grze AION
Kamienie many o strzelca Witam, chciałbym się zapytać jakie kamienie wkładać do broni/zbroi dla strzelca.. Ja głównie wkładam wzmocnienie/unik.. Widzę, że unik sie bardzo przydaje, ale czy z wzmocnieniem magii robię dobrze? Ogólnie jestem zielony, kimś innym niż gladem gram 1-szy raz xd Jakby ktoś opisał jak najlepiej rozłożyć kamyczki do ekwipunku (chodzi mi bardziej o set pod pvp) byłbym bardzo wdzięczny.
Czy można wylosować części ultra? Witam, jak w temacie, chciałbym sie dowiedzieć, czy można zdobyć części ultra do samochodów, poprzez wygranie wyścigu i wylosowaniu tego w kartach, lub też w osiągnięciach.. I czy ogólnie jest jakiś sposób na takie części bez wydawania na Speedboosty.. Z góry dziękuje za odpowiedź..
Dardani
Dardani zadał pytanie w grze S.K.I.L.L
Broń do gry Special force 2 Siemaneczko, wie ktoś może jaką broń najlepiej używać na początku w tej strzelance? Ogółem co byście polecali.. tylko nie na premium, czy coś xd ja narazie korzystam głównie ze skorpionów i jestem z nich zadowolony, ale wolałbym to w końcu zmienić.. Jakieś propozycje? :D