Co to nerf i buff w csgo? nerf-osłabienie buff-ulepszenie
mogę dostać za free skina ??? Możesz dostać poprzez granie na ruletkach i tym podobnych lub darmowych coinsów . Aby to zrobić powinneś mieć ukończone 18 lat.
Damiano06
Damiano06 napisał na forum gry Fiesta Online
Nick w grze Nie da rady
Dragon lore za free mhm super.
Strona taka sama jak csdgolounge
Obstawiasz tam coinsy , a nie skiny ( dostajesz na start 1 euro = 1000 coinsów z moim kodem )

https://www.esportsplus.me
KOD : SAEB7

POWODZENIA!!!
Polecam film słabe , nie polecam
Ile się czeka na usunięcie rangi ? ( wygaśnięcie ) trzeba nie grać w cs'a okolo 2 miesiecy
Co myślicie o nowym nuke ? uważam , że stara mapa była lepsza , gdyż trudniej się na niej grało i np: jakiś słaby gracz , kiedyś nie mógł wejść na silosa , a teraz kazdy moze na niego wejsc
Jakieś porady żeby polepszyć aima ? Najlepiej potrenować na tzw . Mapach aim ( które znajdziesz w zakladce WARSZTAT )
Pomogę wbić range:) nie polecam
Kupie ci skina do 20 euro w zamian za to że mnie wykerujesz :) Chetnie bym ci wykerował konto do g4 lub wyzej ( miałem kałacha skrzyzowanego , ale niestety spadłem ) , ale chcialbym na poczatku skin za 10 euro , potem wbijam range , a nastepnie 10 euro :) jesli sie zgodzisz , zapros DeroXis ( na steam )
Przenoszenie Cs'a Najlepiej pobierz sobie steam , zaloguj na konto ( nie musisz korzystac z pendrive ) wchodzisz w zakladki gry ( masz tam cs'a ) i klikasz pobierz
CS GO PKT DOGRY Tak , dostaje się
Ogarnijcie strone podobna do csgodouble ! nowa gra : papier/kamień/nożyce https://csgoivan.com/#/ Free Points: DeroXis 240 punktów na start ( mozna grac od 25 punktów )
Super !!! Wygrałem klucz nowej operacji w Cs:go
ruletka (coinsy od nowa) Mam jedną strone , która jest od jutra czynna , ale dzis trwają testy. http://www.skinmultiply.com Kod : DeroXis Trafia dla was 50 centów . Jest to ruletka.
skin za darmo dla każdego Mam jedną strone , która jest od jutra czynna , ale dzis trwają testy. http://www.skinmultiply.com Kod : DeroXis Trafia dla was 50 centów . Jest to ruletka.
Pytanie usunięte http://www.skins2.com kod : DeroXis ( dostajesz 500c na start )