Gadający pies pomocnik Odesłałam psinę bo nie mogłam wykonać zadania, gdzie on jest teraz? Czy da się go "nauczyć" skradać?
Spadek do niższej dywizji Po ilu przegranych grach zrzuci mnie z srebra II do III?
Czy da się w to grać/ ściągnać? Jak próbuje użyć przycisku 'zagraj" odsyła mnie do strony gdzie mam powiadomienie że gra jest niedostępna. Czy to może być spowodowane tym że nie jestem w Polsce? Czy po prostu ją usunęli?
Jak to jest z kolejnością wysyłania prezentów? Pierwszy otrzyma się ten pierwszy wysłany czy jednak najpierw będzie drugi udostępniony do otrzymania?
Czy działa wam gra? Wczoraj wszystko było ok, a dziś nie mogę jej uruchomić
Jak "wrócić" z kopalnie zdobytej z mapy do widoku miasta? Wysłałam atak na kopalnie, przejęłam ją. A teraz chciałam wysłać z niej żelazo do siebie i nagle nie mogę wejść na widok miasta/ klan/ wysyłanie wiadomości/ praktycznie na nic. Obojętnie co klikam to mi ekran wyskakuje na którym widzę ile jeszcze czasu to, co do siebie wysłałam, będzie szlo. To tak powinno być??
Powtarzanie misji po dzisiajszej aktualizacji Rano zrobiłam kilka misji a teraz po aktualizacji mam takie same :/ czy to są te same drugi raz czy po prostu pojawiają się czasami w ciągu jednego dnia dwie takie same misje?
Jak wykonać misję "Złoże rubinów 3/3"? Opis " musisz użyć nieoszlifowanych rubinów w złożu" i "Przetwórz nieoszlifowane (szt) w wartościowe kamienie (0/100) " Jak to wykonać?
CecyliMorieris
CecyliMorieris zadał pytanie w grze Grepolis
Ile czasu mogę nie odbierać nagrody za Misję Wyspową? Ekwipunek pełen a nie chce jeszcze używać nagrody. Jak długo będzie ona aktualna ( tzn nie zniknie)?
CecyliMorieris
CecyliMorieris zadał pytanie w grze Grepolis
co się stanie gdy ktoś podbije moje jedyne miasto? Gra da mi możliwość zaczęcia od zera w tym samym świecie? Czy będę musiała iść na inny świat by móc grać?
CecyliMorieris
CecyliMorieris zadał pytanie w grze Grepolis
Odesłanie wspracia do sojuszników W jaki sposób mam odesłać sojusznikom to co przysłali mi jako pomoc? Gdzie znaleźć taką opcję?
Otrzymane prezenty Co się stanie jeśli dwójka znajomych będzie chciała mi wysłać ta samą skórkę? Jednemu zmarnują się rp? Czy dostanie powiadomienie, że już taką posiadam i nie będzie miał możliwości?
Czas uzdrowienia jak to dokładnie jest z tym uzdrawianiem jednostek? Bo mi by gra mówi że 30 s to czas uzdrowienia a po kilkunastu minutach nawet jeden kwadracik na życiu włócznika mi nie wrócił
Wyrzucenie ze stołówki Czy mogę wyrzucić każdego? Czy tylko osoby z niższym lvl? Czy jest ograniczona liczba osób wyrzuconych dziennie przeze mnie? Czy wyrzucenie osoby ze stołówki coś mnie kosztuje?
Wypad do innego bloku Zostaje w tym innym na stałe, czy mogę wrócić do swojego. Czy blok zmienia się z lvl czy tylko za pomocą wypadu?
Hazard: Jednoręki bandyta Czy da się tym coś wygrać? Bo próbuje i próbuje i tylko przegrywam
Jakie skille działają na avatarach? Wiem,że mogę uleczyć (pobliskiego) sojusznika ( będąc postacią leczącą) klikając na jego awatar z boku ekranu. Czy jakieś inne skille tak zadziałają?
Dział "Widzenia intymne" co ile powiększa się liczba możliwości? Co ile poziomów dodają kogoś nowego? Kto jest po Klawiszu?
"pomarańczowe" przedmioty znalezione w celi Czym się różnią od białych? Czy coś dają?