Naklejki na skinach!!! Czy naklejki na skinach podwyższają wartośc skina? Mam p200p pulse stattrak factory new z naklejką thug life która kosztuje 1,15 euro czyli praktycznie tylke co skin i czy jeśli chcę się wymienić to mam trade'ować za wartość skina+naklejki czy tylko skina?
"Z niczego do noża"-porady Widziałem parę filmikow na yt gdzie ludzie się wymieniali z niczego do kosy. Macie jakieś porady co do takiego wymieniania?
Skiny za skrzynki!!! Wymienie parę skrzynek za jakieś tam skiny :P. Profil steam: ☆BumBumx☆ (BLAM! BumBumx na awatarze) Patrzcie w eq i składajcie oferty tutaj albo wysyłajcie trade offer na steam.
Rangi w cs:go- jak awansować? Powie mi ktoś jak mam wbić szybciej wyższą rangę w cs:go? Jestem naprawdę dobry,ale dalej siedzę w silver 3 :c. Ma ktos jakieś porady do awansowania?
Czy warto zagrać w tą giekrę? Mam pytanie. Mianowicie nie wiem czy warto jest zagrać w tą gierkę. Powie ktoś czy jest ona ciekawa czy raczej nie warto tracić na nią czasu? Z góry dzięki za odpowiedź ;)