problem z rejestracją U mnie zeszło się 2-3 godziny.
Rejestracja w grze O, u mnie już zadziałało. Trwało to dłużej niż jedną godzinę, ale działa. Polecam uzbroić się w cierpliwość. : )
Rejestracja w grze I długo czekałeś? :)
Nowy nick? Zapewne wykorzystałeś już ten nick w Word of Tanks?
kaszisza
kaszisza napisała na forum gry World of Tanks
Mam pytanie ! Zgadza się, 200 punktów.
kaszisza
kaszisza napisała na forum gry Dark Era
zadanie 3 w grze dark era Miałam 89% na 59 levelu i skończył mi się czas. Gry nie polecam.
kaszisza
kaszisza napisała na forum gry Dark Era
Drugie zadanie 40 lvl bez problemu w godzinkę, półtorej. Wystarczy podążać za zadaniami. Później idzie dużo mozolniej. Od 45 lvl mniej więcej
kaszisza
kaszisza napisała na forum gry Dark Era
Jak wbić szybko 60 lvl? Jeśli skończyły Ci się zadania, chyba jedyną opcją jest zostawienie postaci na respie mobów. Level będzie wbijał się sam (Auto-combat), choć będzie to dość mozolne.
kaszisza
kaszisza dodała zdjęcie
Janna KOX :)
Ile nowemu graczowi zajmuje wbicie 10 poziomu? Mniej niż godzina jeśli wykonujesz zadania. Za zadania dostaje sie więcej expa niż za latanie i ubijanie stworów na dziko.
kaszisza
kaszisza napisała na forum gry Big Farm
Jak wbijć szybko 30 lvl? Nawet robiąc zadania ciężko jest wyrobić się w czasie... Mam 25 lvl a zostało mi nieco ponad 4 dni do końca... Powątpiewam czy zdążę.
Usuwanie budynków Tak. Klikasz opcję buduj - młotek w lewym dolnym rogu. Wtedy pojawią Ci się na górze (po środku) trzy ikonki. Trzecia z nich służy do usuwania budynków.
Przesuwanie budynków Kliknij opcję "buduj" (młotek w lewym dolnym rogu). Wtedy na górze, po środku pojawią Ci się trzy ikonki - środkowa służy do przesuwania budynków.
Pola pod budowę Możliwości są trzy: albo odblokowujesz pole za diamenty (które kupuje się za realne pieniądze), albo odblokowujesz je za medale (które zdobywasz za udział w turniejach PvP lub pomoc w budowie Pereł Architektury) albo odblokowujesz je za złoto w grze (po odblokowaniu odpowiedniej technologii lub zdobyciu odpowiedniego obszaru na mapie).
kaszisza
kaszisza napisała na forum gry Lords Road
Dodajemy Sobie Punkty ! czekam na plusa
Adc soloq. Dravenem trzeba umieć grać, żeby wygrać. Nienastackowany draven jest bezużyteczny. Sivir jest ostatnio popularnym pickiem. Kalista tez potrafi być bestią, jeśli się ją ogarnia (polecam pooglądać zagrywki Rekkles'a :))
Pole potyczek Nie możesz kierować postaciami. Twoje wojaki atakują najbliższy cel, a Ty masz wpływ na to w którym miejscu ich "powołujesz".