tester.1983
tester.1983 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Mam kody do WoTa na 8.8 JagdTiger i golda. Ja nie jestem ale dziękuję
Wspólna gra Trza skorzystać z kodów darmowych Żeby wykonać zadanie 3 trzeba mieć premium 1.ściągasz pacza HDdo gry (wpisz w googlach ) podajesz adres email i masz koda na 7 dni premium i inne karty, 2. kod dla wszystkich SHC2FREECODE Powodzenia , zaliczyli mi wszystkie .:)
Jaka jest różnica. tym czym cegła od 2 cegieł a tu bonus: Żeby wykonać zadanie 3 trzeba mieć premium 1.ściągasz pacza HDdo gry (wpisz w googlach ) podajesz adres email i masz koda na 7 dni premium i inne karty, 2. kod dla wszystkich SHC2FREECODE Powodzenia , zaliczyli mi wszystkie .
Zadania na dogry Żeby wykonać zadanie 3 trzeba mieć premium 1.ściągasz pacza HDdo gry (wpisz w googlach ) podajesz adres email i masz koda na 7 dni premium i inne karty, 2. kod dla wszystkich SHC2FREECODE Powodzenia , zaliczyli mi wszystkie .
Skąd wziąć więcej chłopów? Dać im piwska i małe podatki. normalnie jak w PSL-u.
event Taki bank ochrony środowiska
jaka jest druga misja? Jestem na 14 7x35000 i mam 2 dni 20 h . Ciekawe czy dam radę.
W jaki sposób można tutaj zdobywać złoto ? Wykonując misje, stawiając targowisko i sprzedając towary. Najlepiej skorzystać z kodu SHC2FREECODE
Zablokowane budynki produkcyjne Jakie to ikony? Jeżeli skreślony kilof to brak chłopów , rozwiąż uzbrojonych chłopów i sami pójdą do pracy.Robi się to tam gdzie rekrutuje wojsko.(klikasz na ikonę ilości u góry ).
Jak powiększyć skład? Razem wszystkie składy to edukacja - inżynieria ( a potem możesz powiększać te najważniejsze dla siebie oddzielnie w tym samym dziale).
Przystan rybacka Rozumiem ,że masz dostęp do rzeki.
wykonywanie zadań o ja pinkole :)
jaka jest druga misja? osiągnij poziom 10 a trzecia którą robię 15 to już jaja
Jak dać daninę dla gminy ? klikamy 2 razy w stolicę gminy (miasto z podpisem) otwiera się tabela która ma po prawej stronie u góry znak zapytania a nad nim jasny domek na który klikasz (zaraz pod znakiem naszej wioski) otwiera się widok wioski z okrągłym murem i klikasz na budynek który wybierzesz . Całkiem po prawej otworzą się dwa okienka dolny ma napis przekaż surowce klikasz i wybierasz co chcesz przekazać i ile regulujesz suwakiem uffff.
Gdzie jest pokazany LVL ? Po lewej stronie góra przy wartościach honoru i złota. Lub po prawej u góry klikasz na koronę i otwiera się tabela z figurami ( te podświetlone licząc od lewej to level-e) podswietlone trzy to trzeci level.
tester.1983
tester.1983 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Kod zaproszeniowy 7 days premium valentine II and 1000 gold
tester.1983
tester.1983 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Kod zaproszeniowy MK8T4-6CUZH-HGWE2-8N6V4-N3R2Z
tester.1983
tester.1983 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Czołg Sturmtiger WARTO ZOBACZYĆ Z tego co pamiętam to testy były prowadzone 1 raz w boju w Warszawie w czasie powstania . 1 strzał i kwartału budynków nie ma.
tester.1983
tester.1983 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Sprawa życia i śmierci. To nie jest dobry pomysł, sprzedaj coś najtańszego bo stracisz 50% a przy is-e to bardzo dużo ( a jak nie to kup slot za 300 lub w promocji 150 golda jak będzie).
tester.1983
tester.1983 napisał(a) na forum gry War Thunder
Problem z grą Jeśli masz firewalla to tam szukaj (kwarantanna zaznacz jako zaufany i już).