Jaka skórka do Quinn? Cześć, zastanawiam się nad skórką do Quinn. Która lepsza? Phoenix czy Woad Scout?
Katarina VS Akali mid 2 zabójczynie, które sprawiają dużo problemów. Która lepsza na linii?
Carrowanie gier, czy to może się udać? Hej, lubię grać często Katariną, Jinx i Nidalee. Całkiem nieźle mi to wychodzi, praktycznie zawsze mam dobre staty. Jest jednak taki problem. Choćbym nie wiem jakiego miała feeda, często przegrywam. Nie umiem carrować gry tymi postaciami, jest mi bardzo ciężko to zrobić. Czy są jakieś metody na carry gry? Bo to aż głupie 36/5, pentakill, i lose, a enemy wcale nie mieli feeda... :/
Mafia Jinx- opłaca się, czy nie? Jinx to mój main, chcę kupić do niej skina, ale ma tylko jednego :/. Warto czekać aż pojawi się następny? Czy może kupić Mafia Jinx od razu?
Skórka, której nie było... Nawiązując do postawionego dzisiaj pytania o nowej skórce do Jinx- Na youtubie oglądnęłam prezentację skina: Commando Jinx. (film z kwietnia 2014). I tu moje pytanie- czy był kiedyś ten skin? A jeśli nie, to skąd to opóźnienie?
Syndra czy Diana? Kto lepszy? Nie wiem kogo kupić: Syndrę czy Dianę? Proszę opiszcie mi ich styl gry.
RADS Error, jak naprawić? Właśnie próbuję bezskutecznie uruchomić lola, pisze mi, że mam zobaczyć moje połączenie z internetem lub firewall. Mam 5 kresek, internet śmiga, bez problemu wchodzę na różne strony, ale nie mogę uruchomić gry. W ogóle nie wiem, co to jest firewall, jak go wyłączyć i co zrobić z LoLem... POMOCY!
Jak grać Irelią na topie? Właśnie kupiłam Irelię, spodobała mi się postać i jej umiejętności, ale nie wiem jak ją budować i co jest ważne w TF. Proszę o szybką odpowiedź :)
Jaką skórkę wybrać do Katariny? J.w. Zastanawiam się pomiędzy Katariną Dzwoneczkiem, Katariną z Najwyższego Dowództwa i Katariną Najemniczką