szukam osoby któr wyśle mi konie do nieba Płace 1 kupon. Mój nick konna136
mam na sprzedaż konia mam na sprzedaż klacz czystej krwi arabskiej (nie mieszanka), PG 1563, UM wrodzonymi 451, Stracone Złote Jabłko 99 kopii cena to 5tyś equus i 2 kupony DO NEGOCJACJI
Uśmiercam konie wyśle do nieba 10 koni. cena do ustalenia.
na czy polego bycie sitterem Czy trzeba wysyłać konie na lekcje, zawody czy tylko nakarmić i oporządzić? Ile zajnuje mniej-więcej oporządzene 300 koni?
Wartość konia Ile warty jest koń z SZJ poniżej 100 kopii, klacz czystej krwi arabskiej, PG 1553?
miszanki Dlaczego mieszanka nie podnosi zdrowia dla mojego konia. Ma 25 + ale jak czytałam o miszankach to tam nic nie ma na ten temat.
Mój młody konik Mam konia z PG 1271 , umiejętnościami wrodzonymi 233. jest to ogierek rasy achał-tekińskiej. czy mogę sprzedać do za 5 tyś equus?
Konie na kupon czy jeżeli dzisiaj wyśle jednego konia do nieba i za jednego to miesiąc musi minąć od tego ostatniego czy od pierwszego konia wysłanego do nieba?
Czym jest Skrzynia Skarbów? Co to SS, jak można ją zdobyć i co w niej się znajduje?
Diamenty Do czego są diamenty i jak je zdobyć?
Czym różni się ZJ od SZJ? Jakie są między nimi różnice?
doładowanie kuponów z tego serwisu Czy ponosze koszty otrzymania sms z kodem aktywującym kupony?
pokrycia pegazorożcow Czy jak pokryje skrzydlatego jednorożca, skrzydlatym rogiem to na narodziny jakiego konia mam szansę?
młode jednorożce Jeżeli pokryłam moją klacz prawidłowo o wyznaczonej godz. A byla to 15.34 to musze ją pokryć jeszcze raz za 10 godzin by urodził mi się źrebak?
Jednorożce czy była kiedy promocja z zadaniem usuwania rogów dla jednorożców? pytam ponieważ oglądałam rogi i zauważyłam że jeden ma matkę bez roga... to możliwe? PS: ma może ktoś do sprzedania jednorożca?
Koń banker. Co to za koń? Co on daje? wiem, że można go wygrać w sprzedażach. może ktoś podać jakiś link do niego czy coś w tym stylu??
Zauważyłam Zauważyłam dziwną rzecz. Zwróciliście uwagę że koń marchewkę je przez pół godziny a rzepkę tylko przez 15 minut? i jeszcze kilka: 1. Jak myślicie jaka następna będzie kolekcja koni boskich? 2. Po ile losów kupujecie? 3. Czy za aktywność w Ośrodku Tłumaczeń coś się otrzymuje? 4. Czy można zabrać koniowi skrzydła i dać drugiemu?
pytanka Czy jest określona liczba trofeów? Czy można nie zrobić pewnego dokonania np.53 i mieć dostęp do trofeów? Jak mogę dużo zarobić w ośrodku jeździeckim (chcę kupić łąkę)