ktos chetny przygarnac konto na stardoll? prowadzone na bieżąco, 68 lvl, royalty, mnóstwo cennych ubrań + dwa doładowania chętni pisać : przygarnekonto@wp.pl. w e-mailu opisać siebie. wiek, płeć, napisać dlaczego to ty powinieneś być wybrany, po co jest ci potrzebne nowe konto. jeśli ma się już jedno konto prosze o podanie nicku.
Oddam konto. więcej w opisie prowadzone na bieżąco, 68 lvl, royalty, mnóstwo cennych ubrań + dwa doładowania chętni pisać : przygarnekonto@wp.pl. w e-mailu opisać siebie. wiek, płeć, napisać dlaczego to ty powinieneś być wybrany, po co jest ci potrzebne nowe konto. jeśli ma się już jedno konto prosze o podanie nicku.
Korzystacie ze stardoll access? Co o nim sądzicie? bo moim zdaniem jest do kitu. większośći funkcji nie ma co na stardollu
Korzystasz jeszcze z funkcji kariera? tak się zastanawiam. bo teraz jakoś mało popularne
Czy wy też sądzicie, że admini powinni zwiększyć ilość ubrań LE? jest coraz więcej użytkowników, dlatego ubrań też powinno być więcej. a nie godzinę po ukazaniu się kolekcji większość ubrań już nie ma.
Jakw wykupić tą halloweenową ofertę? Jeśli chcę przez smsa to muszę wysłać dwie wiadomości, czy jedna wystarczy żeby zapełnić pasek?
ile moje konto moze byc warte? ok. 30 stron ubran , duzo cennych w tym elle, dkny, le, antidote, hb, platformy, blezery, 74 poziom, royalyty