Jaki nóż polecacie z poniższych? Mam do wyboru nóż składany vanilla nóż składany leśny ddpat lekko używany oraz nóż składany śniedź lekko. Jeden z tych noży + awp asiimov FT więc czekam na rady.
Czy to prawda że można z niczego dojść do kosy??? Widziałem sporo filmików demonstrujących jak to ludzie z tanich skinów jakie im dropiły robili kosy. Spojrzałem również na historie jakiegoś gościa który z guta safari tradował się do karambita.
Co lepiej kupić w csie? Mam eq za jakieś 60 euro ale na wakacje będe miał kolejne. Co lepiej kupić kosę czy skiny bo do wszystkich broni którymi gram skiny już mam i się zastanawiam czy nie lepiej jakiegoś ak wulkan czy może jednak kosę???
co jest lepsze usp czy P2000 posiadam usp orion FN i zastanawiam się nad wymianą tego skina na żywiołaka ognia tylko nie chce mi się porównać statystyk co lepsze???
KOSĘ POTRZEBUJĘ POLEĆCIE COŚ LUDZIE PLZ Polecicie jakąś kosę do 60 euro? Do wakacji taką sumę uzbieram więc szukam jakiejś. Nawet podobają mi się noże łowcy w dobry stanie (przynajmniej field tested).