...
gacekgm
gacekgm napisał na forum gry World of Tanks
Punkty halo musisz czekać przyjdą na pewno.
gacekgm
gacekgm dodał zdjęcie
https://www.youtube.com/watch?v=2avPLKti8RE&t=43s
http://csgohouse.com/?rid=76561198247662602 Zapraszam !
Czy m4a1-s? nie bedzie drożał lecz taniał mam range lem i raz na 10 meczy moze spotkam osobe która gra m4a1s. poza tym po ich aktualizacjach ta gra staje strasznie nieznośna wczesniej nerf teraz nowe dzwieki które sa do bani.
gacekgm
gacekgm zadał pytanie w grze Anno Online
Gdy klikam zagraj wyskakuje że gra nie jest dostępna tak jak w temacie gdy klikam zagraj wyskakuje komunikat ''We're sorry, the game you want to play is not available in your country.'' czyli ze gra nie jest dostępna w moim kraju miał ktoś tak ? za udaną pomoc łapka leci
gacekgm
gacekgm zadał pytanie w grze Legend Online
O co chodzi z tym rejestratorem ? pomoże ktoś co do drugiego zadania ? mam lvl 10 i zadania coś o rejestratorze dokładnie to ''uzyj rejestratora'' nie wiem jak je ukończyć :O
gacekgm
gacekgm zadał pytanie w grze Imperia Online
po kliknięciu zagraj wyrzuca na główną strone forum sie tak jak w temacie po kliknieciu zagraj wyrzuca mnie na główną strone oraz nie pokazuje zadań do wykonania miał ktos tak ?
Counter Strkie GO za Punkty Siemanko jestem tu nowy i mam zamiar wykupic smsem 4450 punktów aby uzyskac cs go na steam . Mam zaległe środki na koncie więc chciałbym je w taki sposób wykorzystać to będzie 4 smsy o kwocie 30 zł razem 120 zł czy ktos to juz testował i faktycznie dostajemy cs go na steam czy to jakis wał ?