Kupno Dawnbringer riven Dzięki, o to mi chodziło ;)
Project Fiora vs Basenowa Fiora Kwestia gustu, technicznie w obydwóch zmieniają się zarówno animacje jak i odgłosy użycia umiejętności. Ja np. wolę basenową, ale powtarzam to kwestia gustu, biorąc pod uwagę, że mają one tą samą wartość wizualną.
Polaczenia BOT Lane Tresh + Miss Fortune, wystarczy grab od tresha i ult od mf żeby zabić wrogie adc ;)
jaka postać za 4800?? Trundle jest teraz na mecie jeśli chodzi o topa, ale może także iść supporta albo jungle. Tankowaty, ładne cc sprawdza się zarówno w teamfightach jak i w duelach. Dzięki R, i Q wygrywa duel praktycznie z każdym AD-fighterem (fiora, riven etc.). Do tego dochodzi całkiem niezły sustain z pasywki i W, który pozwala mu długo utrzymać się na linii bez konieczności wracania do bazy po oberwaniu. Riven faktycznie mocna postać ale jest zarazem jedną z trudniejszych postaci w lolu i istnieje na nią wiele łatwych kontr, więc nie polecam jeśli jesteś początkującym graczem. Co do malhazara op postać na mida (mój main, >40k pkt). Po reworku jest jeszcze mocniejszym, zrobisz nim smoka nawet w 5 minucie, ale jeśli planujesz przenieść tą postać na rankedy to się zawiedziesz, bo jest teraz bardzo często banowana. Shyvana - mocny top i jungler od momentu patcha w którym wyszły takie itemy jak tytaniczna hydra. Bardzo łatwy clear i kontra na postacie walczące wręcz z użyciem stuna (jeśli odpalisz przed pojedynkiem w to pomimo stuna będą od ciebie obrywać zwłaszcza jak połączysz to z itemem typu sunfire cape) Na topa ponadto polecam renektona, który lący wiele cech wspólnych z shyvaną (min. tankowatość, niezły dmg. i clear, a także brak ograniczenia ze strony many, której nie posiada) Jeśli chodzi o adc to polecam vayne, choć jest to raczej jedna z trudniejszych postaci. Jedno z najmocniejszych late ma twich. Ogólnie poleciłbym ci lucjana, ponieważ ma spore możliwości na każdym etapie gry. Ostatnio na mecie jest też catylin, a to za sprawą reworka potrafi naprawdę zaboleć jeśli wejdzie się w pułapkę, używając pełnego combo już na 3 lvlu jest ci w stanie zdjąć w 2 s połowę życia jeśli będziesz nieostrożny. Varus - typowa postać dla platyny, wbrew pozorom bardzo prosta, o ile potrafisz dobrze trafiać z q, to jesteś nim w stanie ograć większość przeciwnych adc. 80% graczy ezeralem nie potrafi nim tak na prawdę dobrze grać, wbrew pozorom jet to postać skillshotowa i wymagająca, więc ni polecałbym w przeciwieństwie do opini kolegów. Odnosząc się jeszcze do opini kolegów: -wukong? Jak najbardziej tak, jedna z prostszych postaci i potrafi zadać naprawdę niezły dmg -xerath? Tak, mocny mid 100% skillshotowy, jedynym problemem brak ucieczki, choć po reworku polecałbym raczej branda, więcej może w teamfightach... -lee? Zbyt pochopna ocena moim zdaniem. Jest to jednak trudniejsza postać polegająca w sporej części na skilshotowym trafieniu z q. Wymaga od ciebie niskiego pingu i dobrego refleksu więc na twoim miejscu najpierw polecałbym sprawdzić i się zastanowić. Pozdrawiam :)
Jest ktos chetny grac rankedy na Westa czy NE? Gram na weście (wyższy poziom, minej cheaterów i wyższa kultura graczy...)
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Jak zablokować zamek? Czy żeby zasłonić zamek przed atakami wystarczy postawić obozy po liniach prostopadłych do niego, czy trzeba zapełnić też pola po skosie. Jednym słowem, czy na zabezpieczenie samotnego zamku wystarczą 4 czy 8 obozów?
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Przeszkoda terenowa, jak działa? Jak działa przeszkoda terenowa. Czy blokuje ona przejście wrogiej armii tak jak obóz?
Najlepsi bohaterowie na Hexakill Jacy są waszym zdaniem najlepsi bohaterowie na Hexakilla
Wurf, co znaczy to słowo? Co znaczy używany przez graczy: wurf?
Pytanie:"ffs" co to znaczy? Od czasu do czasu spotykam się z używaniem takiego skrótu przez graczy. Co on oznacza?
"Jaja" o co z tym chodzi??? Zagraniczni gracze używają słowa bądź skrótu "jaja". Co on oznacza?
Get rekt co znaczy to stwierdzenie? Co dokładnie oznacza "get rekt"?
SOZ co to ma znaczyć? Zauważyłem, że gracze używają takiego skrótu. Co on oznacza?
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Przechodzenie monet do następnej rundy. Tak jak w temacie, to znaczy czy monety, które zostaną mi pod koniec rundy przejdą do następnej?
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Ile można mieć wsparcia? Ile armi wsparcia można wysłać jednocześnie do jednego zamku?
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Maksymalna ilość zamków. Ile można mieć maksymalnie zamków w khanwars. W sensie, czy jak w innych miastach pobuduję zakony to będę mógł stawiać następne zamki w nieskończoność?
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Maksymalna ilość rycerzy. Ile maksymalnie można mieć rycerzy w khanwars?
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Dzienny ranking klanów Witam. Z czego wynika dzienny ranking i jak wpływa on na ilość punktów rankingowych?
tymek.biernat
tymek.biernat zadał pytanie w grze Khan Wars
Weteran ataku czy obrony? Który lepszy, i drugie zasadnicze pytanie: Czy różnią się oni w wyglądzie?