syndicatee
syndicatee napisał na forum gry Margonem
Wymień rodzaje postaci w Margonem Łowca Tropiciel Palladyn Mag Tancerz ostrzy Wojownik
syndicatee
syndicatee napisał na forum gry Margonem
Czy nadal dostaje się punkty na dogry.pl za pisanie pytań i dawanie odpowiedzi? Od dawna już nie. Wycofali to więcej niż pół roku temu.
Lauge of Legends Dało się jakiś czas temu na trybie Hexakill. Już go nie ma, musisz czekać aż go włączą znów na jakiś czas.
Jaki jest dobry jungler ? Vi, Fiddlestick, Udyr
Jaki skin do Yasuo? PROJEKT: Yasuo jest świetny.
Co daje buff Nashora? Powrót skrócony o 4 sekundy, po pojawieniu się w bazie leczy nam od razu 50% hp i many oraz dostajemy 50% ruchu na 8 sek. 40 obrażeń ataku i 40 mocy umiejętności które rosną wraz z czasem gry. Do tego tworzy aurę która wzmacnia pobliskie miniony.
Jaki skin do gnara Dino Gnar
Jaki skin do morgany Cierniowa Morgana i Upiorna panna młoda Morgana.
Jaki skin do hecarima Krwawy Rycerz i Arcade wydają mi się najładniejszymi skinami do Hecarima.
Dota2 vs LoL Dota jest trudniejsza, bardziej skomplikowana i jest kierowana do starszych graczy. To bardziej LOL jest podróbką Doty bo Dota 1 jest starsza od LOLa i zapoczątkowała cały gatunek gier MOBA.
Free rp do lola ? Możesz kupić na allegro, działa. Większość osób to poleca.
Największy KS-er w całej grze.?(Postać) Jinx, większość killi które ktoś mi kradł to właśnie kradła mi je Jinx swoim ulti.
Czy warto kupić ekko po tych nerfach w patchu 5.12? Jeśli umiesz nim dobrze grać albo Ci się podoba i lubisz takie postacie to tak. Ale jeśli myślisz że nikt Cię nie pokona to nie.
Następny tani champ Fiora miała stanieć tak ktoś pisał kiedyś.
Dzisiejszy patch Juz nie moge sie doczekac tego nowego champa w tym patchu. :D
Punkty wymienione, kod na RP przyszedł w parę godzin. :)
Czy gra jest podobna do lola? Ani trochę nie jest. Lol to MOBA a ta gra to jakieś słabe RPG. Ale czego nie robi się dla punktów. xD
Rejestracja Po bodajże 48h gra którą kliknąłeś pojawia się w "kontakt" w podpunkcie "Brak punktów za grę". Więc jak już Ci się pojawiła to możesz wysłać dowód że grasz w nią, wtedy powinni Ci zatwierdzić.
Nie rozumiem ich Wysyłaj do skutku, ja wysyłałem w tej grze po jednym razie i wszystko mi zaliczyli a mój kolega jednego screena 3 razy wysyłał. Próbujcie do skutku.
syndicatee
syndicatee dodał zdjęcie
Trzeba sobie jakoś radzić. :D