gdy prubóje zaktualizować hearthstone to wyskakuje mi blod ze jest problem z transferem Na forum Blizzarda są różne instrukcje,jak się pozbyć błędów.Poszukaj,a na pewno znajdziesz :)
Hornpub
Hornpub napisał na forum gry AION
Pomocy !!!!!!!!!! Napisz do supportu,jeśli masz problem z odznakami :)
Jaki to typ gry? W tej grze nie budujemy osady,tylko rozwijamy swoją postać i walczymy z innymi graczami,więc ta gra nie przypomina travianu.Ja osobiście polecam tą grę :)
Hornpub
Hornpub oraz monte113 są teraz znajomymi
Hornpub
Hornpub oraz Krystian są teraz znajomymi
Hornpub
Hornpub oraz Hatysek są teraz znajomymi
Hornpub
Hornpub napisał na forum gry AION
Co sądzicie o templariuszu ?? Templariusz to bardzo dobra postać do pvp,ale potrzeba czasu,żeby ją ogarnąć. Gra Templariuszem może i przypominać momentami mordęgę ale mimo wszystko daje wielką satysfakcję gry po długim czasie grania nim jesteśmy w stanie zabić takowego gunnera, który po tygodniu grania, jest na naszym poziomie, mimo iż nam gra zajęła o wiele więcej czasu.
Płatne skiny (Medivh itp) Myślę, że to dobry pomysł,ale wolałbym darmowy kontent.Jeśli chodzi o cenę, to na pewno nie wydam 10 euro za parę pikseli.
Hornpub
Hornpub oraz o2aj są teraz znajomymi
Hornpub
Hornpub oraz Prezes321 są teraz znajomymi
Które klasy nienawidzicie i jakiego powodu? Oczywiście,że face hunter i chyba wiele osób zgodzi się ze mną.Głównie z tego powodu,że hunter ignoruje moje stwory i uderza w bohatera,a przecież jest to TRADING Card Game.
Jakie nerfy kart przewidujecie? Jak myślicie czy Blizzard znerfi jeszcze jakieś karty, a jesli tak to jakie ? Osobiście uważam, że np. Dr Boom na to zasługuję.
Czy Blizzard kiedyś wprowadzi chat ? Osobiście uważam, że chat przydałby się w tej grze.Często mam ochotę porozmawiać z przeciwnikiem po meczu.
Nagrody za wbicie legendy. Uważam,że Blizzard powinien wprowadzić coś więcej niż tylko rewers kart.Co o tym myślicie?