Rengar czy Nidalle ? nidalee ma zdecydowanie lepszy earlygame. Wszystko zależy jednak od tego czy będziesz w stanie trafić z Q. Natomiast nawet jeżeli nie wyjdzie komuś początek meczu, rengar da radę zarówno w mid jak i late game. Obu czempionów trzeba ograć, bo nie są to postaci dla nowicjuszy. Trzeba ciut doświadczenia, aby wykorzystać ich zdolności do snowballu.
Problem z wyborem nicku słaby ten nick. za mało sformułowań takich jak: 420MLG wielokrotne znaki "x" PRO NOSCOPE no i oczywiście nieśmiertelne PL, żeby wszyscy wiedzieli kim jesteś. Opcja 1.
Zed ultimate Nie spotkale sie jeszcze przez ten bardzo dlugi czas z cheat'em, ktory oszukiwalby cooldowny. Zed z 45% cdr ulta moze odpalic co 44 sekundy, co jest rownowarte przejsciu mapy wzdlurz rzeki 2,5 raza. Biorac pod uwage jak krotki jest to czas, po prostu wydawalo ci sie, ze ma dostepnego ulta zbyt czesto.
Yasuo czy Zed ? Yasuo poniewaz zaczyna sie na wczesniejsza litere alfabetu. Mam nadzieje ze udzielilem wyczerpujacej odpowiedzi.
Kim grać na bocie Lucian obecnie broken. Poza tym Ezreal, Jinx, Jihn, MF i jak zawsze Vayne. Na supporcie nie gram, ale ktos inny pewnie udzieli fachowej odpowiedzi
Sith Empire czy Republika Witajcie, moje pytanie brzmi: Po której stronie konfliktu gra się wam łatwiej, napiszcie też jaką klasą. Miło byłoby gdybyście powiedzieli po krótce dlaczego.
Rework tristany, a snowball Czy myślicie, że przerobiony skill kit tristany sprawi, że nie będzie już taką bestią w lategame? Może będzie właśnie na odwrót? Duży obszarowy skill pod E może czynić cuda w teamfightach.