hehehhehe. czy fajna to gra? chodzi o jakieś porównanie... (wytłumaczcie mi co robić na początku rozgrywki)
gra sie w to tu czy mozna zalogowac jak sie kiedys na fb w to grało? iedys koledz grali w to na fb (ja z nimi) czy jakos mozna zalogowac na stare konto by zdobyc pkt?
szybkie, bardzo konkretne pytanie juz jakieś pare dni temu nabiłem wymagany 4lvl, dziś wbiłem nabiłęm już połowe levela 5... ile mam czekac na punkty? czy po prostu mam pisac na "kontakt" ?
jedno małe pytanie, takie bardzo ważne :) grałem w twierdze 1 i 2... ( i jakiś tam bonus "xtreme") czy jest to graficznie, albo treciowo podobne? (tzn. scenariusz, misje itd?)
czy jest to coś, co może mi przypomnieć epicką sage ? i jakies wady / zalety gierki jak można. I czy długo robi sie ten 8lvl?
czy tak jak rok temu? event świąteczny będzie trwał tylko 3 dni?
hmmm... mam pytanie, czy da się czy da się zrobić te wszystkie lochy: lochy podstawowe, całą wieże? I jaki jest aktualnie największy zrobiony portal?
Halloween w SF Jakoś nie natknąłem się na żadne ogłoszenia w sprawei Haloween w Sf... A jesli jest coś planowane, to czy możecie dać jakieś linki na pw?
lochy na 230lvl+ dobra mama 236 i czekam z lochami (nadal w piekle) specjalnie je trzymama, bo później dostaje się wecej expa, a na złocie mi nie zalezy... czy to dobrze? nwm podajcie jakies zalety / wady
BOL: czy sa konsekwencje? czy za niewykryte korzystanie z bot of legends, można dostać perm bana?
Gefion? gra ktoś na gefionie? mam propozycje pomagamy w szuakniu opka roimy grp i dzielimy się lotem
mineralny szlam mam pytanie: Do zcego to potrzebne? Czy można to oczyścić i zrobić te heroiczne klejnoty? *są przecież 4kolory szlamu i 4kolory klejnotów heroicznych... Jeśli można oczyścić to gdzie? i u kogo?
Pół godziny... od 30 minut nie moge wejśc na te serwery: Brutal, Perkun, Gefion, Berufs... też nie możecie?
nibywyspa?? zmarnowałęm 2sł na ten kupon i? juz sie tepłem i zrobiłem tego questa i co mi z tego? da sie coś po za tym zrobić? poza kupowaniem itemków i biciem krabików? jeśli da sie coś zrobić po za wyżej wymienionymi to pisać gdzie i u kogo?
rzadki za opoki? czy opłaca sie kupiać broń rzucana za 4oponki?
umki czy przedmioy? na co lepiej wydawać posiadaną kase? przedmioty, czy um?
expić? jak szybko wyexpić sobie postać?
mam 87 level, mag jakie umki powinny być w peirszym komplecie? *ogień ? a jakie w drugim komlepcie ? *zimno ?
czemu telewizor tylko na kompie? czemu zauktualizowali tyle rzeczy z kompy na androidy a tego telewizora nie ma? przeciez to takie łatwe?
czy za top są nagrody? czy jeśli gracz utrzymuje się długo w top załóżmy 10 to czy czerpie z tego jakieś korzyści? nwm np ma co miesiąc darmowe grzybki albo coś takiego?