veradux
veradux napisał na forum gry Crossout
Mógłby ktoś sprawdzić zadanie. Axee ja napisałem i dalej nie dostałem
veradux
veradux napisał na forum gry Crossout
Nie dostałem nagrody za zadanie Słuchaj jest duże prawdopodobieństwo że ich nie otrzymasz. Ja nie dostałem zadnych punktów, a zrobiłem 3 zadania, zgłosiłem to do moderatora a on mi odpowiedział że developer nie potwierdza wypełnionego zadania, a zrobiłem aż trzy. To bardzo smutne i niesprawiedliwe.
veradux
veradux napisał na forum gry Crossout
Mógłby ktoś sprawdzić zadanie. Ja czekam już około 70 dni i nie dostałem punktów za 1, 2, a nawet za trzecie zadanie. To już przestaje być śmieszne!!!!
veradux
veradux napisał na forum gry Crossout
Brak punktów Ja też mam ten sam problem. Wbiłem 3 poziom i nic, poczekałem 3 dni i nic. Z tego powodu napisałem do supportu i do dziś mi nie odpisali, w ogóle zdobycie tych punktów graniczy z cudem, ponieważ dużo osób ma ten problem. Nie rozumiem dlaczego nie dali opcji wysłania zdjęcia.
Bronie csgo I co z tego?
Ile hp zadaje granat? Wabik zadaje około piętnastu hp.
Ile jest skinów do broni m4a1-s ? Na tą chwile obecną jest ich 16
Ustawienia gry Jeżeli grasz ze słuchawkami to z nimi jest coś nie tak, lub jeżeli grasz z głośnikami to może z nimi jest coś nie tak.
Ile trwa jedna gra? U mnie trwa 5 minut.
Nie umiem wbic rangi. żeby awansować musisz mieć punkty elo, dostaje się je za dużo mvp czyli takie gwiazdki które dostajesz na koniec rundy, np w jednej rundzie za najwięcej zabójstw lub dostajesz pkt elo za ilość wygranych rund, powiecmy że wygrałeś 16 do 14 to za ten mecz dostaniesz mniej pkt elo jak mecz z wynikiem 16 do 7 więc wygrywaj większą ilością rund i dostawaj dużo mvp za najwięcej zabójstw lub za robrojenie bomby czy też uwolnienie zakładników a ranga przyjdzie z czasem. Mam nadzieje że pomogłem.
Stopień w CS Jeśli chodzi o poziom to 40 stopień a potem dostajesz nagrodę za służbę, a jeśli ci chodzi o rengę turniejową to global elite.
CS:GO AWP SKIN I co z tego?
czy się opłaca... Raczej nie i szczerze ci to odradzam.
Wasza ulubiona broń w Csie? Moja ulubiona broń to M4a1-s
Czy Macie OverWatcha? Aby móc korzystać z OverWatcha musisz mieć 150 wygranych gier turniejowych, range minimum złoty laur 1 i przynajmniej 350 godzin w grze.
Tec-9 ile naboiii Posiada najwięcej naboi ze wszystkich pistoletów, ma 120 naboi i mieści się 24 w magazynku.
Jaka ulubiona broń ? Według mnie M4A1-s, ponieważ jest jest bardziej celniejszy i nie matkiego rzrzutu jak kałach.
Skin do USP Zależy jaki masz gust.
veradux
veradux napisał na forum gry Nosgoth
2 godz w grze Niestety musisz grać aktywnie, jeśli gra będzie tylko w menu zalogowana i gra zminimalizowana to ci nie zaliczy.
veradux
veradux napisał na forum gry Nosgoth
jaka to gra Ja ci ją najbardziej polecam.