Szukam plutonowego na 8 tier Witam szukam plutonowego na 8 tier pilnie :P, ja posiadam amx cdc , jestem graczem ogarniętym, moj nick w grze : noob_zangiev18_player pisać ;)
konto fioletowe po restarcie czolgi premium tanio ! witam,na koncie wz111,jg.88,pz4s,100k do amx50b,do kupienia t49,ru251. W razie pytań dzwońcie 798 243 140. koszt 180
Laptop do wota...... Witam czy taki lapek pociągnie wota na najnizszych ok.45fps ? Oto specyfikacja laptopa : - Matryca o podświetleniu LED 15.6 cala - Procesor intel core i3-2330m - Pamięć ram 4 Gb ddr3 ( 1333MHz) - dysk twardy 500 GB - dwie karty graficzne ( zintegrowana w procesorze intel gma 3000) oraz ( dedykowana nvidia geforce GT 520MX z pamięcią własną 1024mb)
Type 59 , 24 grudnia ? Witam wiadomo może czy dadzą typa 59 do kupienia 24 grudnia w kalendarzu adwentowym? POZDRAWIAM
wn8 dla nowych lightów pomocy Witam mam pytanie odnoście lightów, zdarzyła mi się taka sytuacja że statystyki mi spadły tzn. założyłem nowe konto i pod koniec sesji zasze sobię podciągałem lightami staty a co się okazało że to wcale nie jast tak jak myślę : mój przykład na noobmeterze i wotlabsie http://www.noobmeter.com/player/eu/plxshockwavexpl/523303352/ http://wotlabs.net/eu/player/plxshockwavexpl
serwer testowy bład.... witam mam taki problem odpalam launchera i mi wyskakuje komunikat : ten program nie może wyświetlić sieci web . Wie ktos co musze zrobic ?
wz-111 misja , pytanie... Witam mam pytanie ponieważ slyszalem że można sobię odpuścić 1 lnię , której sie nie ma podczas tej misji, czy to prawda ?
serwer testowy Serwer testowy zamknięty ? co się dzieję
2 cyfrowe wn8 zamiast 4 Witam, mam problem zamiast mieć 4 cyfrowe wn8 np. 2566 to mam (91) w bitwie pokazane pomóżcie . Pozdr.
Xvm konfiguracja Witam, nie mogę znaleźć xvm-u żeby fiolet zaczynał się od 2560 ok. pomożecie ?
Bardzo ogarnięci gracze w wota Witam,mam pytanie,czy są tu jacyś bardzo ogarnięci gracze tzw. fioletowi, i chcą ze mną pograć pluton i przy okazji troszkę jeszcze poduczyć. Założyłem nowe konto i mam 2400 ponad wn8 ale jakoś mało % zwycięstw bo 59%ok. proszę o odpowiedzi...
Zniżki na czołgi premium Witam, wiecie może kiedy będą zniżki na 6,8 tiery ?
ZAGADKA Xd Jedynym czołgiem średnim, w którym nasze główne działo nie jest zamocowane na wieżyczce i zmusza nas to do obrotu całym pojazdem, to ? :)
xbox360 gra z graczami na pc Czy mogę grać w trybie online na xbox360 przeciwko graczom posiadającym wersję gry na komputery PC?
Czy mogę użyć swojego konta Wargaming.net, aby grać na konsoli Xbox 360? Czy mogę użyć swojego konta Wargaming.net, aby grać na konsoli Xbox 360?
Ile czołgów znajduje się obecnie w grze? Ile czołgów znajduje się obecnie w grze?
Jak działają wojny klanów? Jak działają wojny klanów?
W jaki sposób działa ekonomia World of Tanks? W jaki sposób działa ekonomia World of Tanks?
Czy w obecnie w planach znajduje się wprowadzenie różnych pór roku i zmiennej pogody lub czasu dnia dla istniejących map? Czy w obecnie w planach znajduje się wprowadzenie różnych pór roku i zmiennej pogody lub czasu dnia dla istniejących map?